d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1124125126127128440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 23 2010 10:13am
Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 16:56)
http://img835.imageshack.us/img835/5303/malac2.png

http://img85.imageshack.us/img85/2135/malac22.png

handrxnak csinált sig ~~
a jelenlegi tudásommal ennyire tom kitölteni a teret :/
majd olvasok majd még tutot ofc


nem rossz,de szerintem kék helyett narancssárgán jobban mutatna
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 10:42am
oh milyen kedvesek vagytok
amugy laco kért a csaj mögé iylen rozsaszin biszbaszt szal vmi ilyesmi lesz (lehet) végül



meg mondta h szerinte tul szines :wacko: sztem azert jo



This post was edited by chickenbone on Sep 23 2010 10:44am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2010 11:29am
Quote (chickenbone @ Sep 23 2010 02:56pm)
http://img835.imageshack.us/img835/5303/malac2.png

http://img85.imageshack.us/img85/2135/malac22.png

handrxnak csinált sig ~~
a jelenlegi tudásommal ennyire tom kitölteni a teret :/
majd olvasok majd még tutot ofc


hát én beszarok : D
összes sig tetszett, amit postoltál
mindegyik egyszerű, de faszántos
ez meg nagyon nagyon tetszik : D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 23 2010 11:29am
Quote (xGurke @ 23 Sep 2010 18:29)
hát én beszarok : D
összes sig tetszett, amit postoltál
mindegyik egyszerű, de faszántos
ez meg nagyon nagyon tetszik : D


Sondor 4 president.
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 11:31am
Quote (xGurke @ Sep 23 2010 07:29pm)
hát én beszarok : D
összes sig tetszett, amit postoltál
mindegyik egyszerű, de faszántos
ez meg nagyon nagyon tetszik : D


ja csak kéne olvasni még tutorialt és nem leragadni itt ~~
ty
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 23 2010 11:33am
Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 18:42)
oh milyen kedvesek vagytok
amugy laco kért a csaj mögé iylen rozsaszin biszbaszt szal vmi ilyesmi lesz (lehet) végül

http://img839.imageshack.us/img839/5026/szinesebb.png

meg mondta h szerinte tul szines :wacko: sztem azert jo

http://img228.imageshack.us/img228/7913/vilgosabbcopy.png


szerintemis sokkal jobbak, mint egy csomó ember összes szarja, akik már hónapok óta itt vergődnek...

Quote (xGurke @ 23 Sep 2010 19:29)
hát én beszarok : D
összes sig tetszett, amit postoltál
mindegyik egyszerű, de faszántos
ez meg nagyon nagyon tetszik : D


ez
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 23 2010 11:41am
Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 16:56)
http://img835.imageshack.us/img835/5303/malac2.png

http://img85.imageshack.us/img85/2135/malac22.png

handrxnak csinált sig ~~
a jelenlegi tudásommal ennyire tom kitölteni a teret :/
majd olvasok majd még tutot ofc


narancssárgán még mindig jobb lenne szerintem
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 11:43am
Quote (Ghostmasterq @ Sep 23 2010 07:41pm)
narancssárgán még mindig jobb lenne szerintem


johát laci rozsaszint akart ~~

This post was edited by chickenbone on Sep 23 2010 11:44am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2010 11:44am
Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 19:43)
johát lac 2 rozsaszint akart ~~


csinalj egy narancssargat is es nezd meg melyik jobb
nem?
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 11:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 23 2010 07:44pm)
csinalj egy narancssargat is es nezd meg melyik jobb
nem?


nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124125126127128440Next
Closed New Topic New Poll