Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 18:42)
oh milyen kedvesek vagytok
amugy laco kért a csaj mögé iylen rozsaszin biszbaszt szal vmi ilyesmi lesz (lehet) végül
http://img839.imageshack.us/img839/5026/szinesebb.png
meg mondta h szerinte tul szines

sztem azert jo
http://img228.imageshack.us/img228/7913/vilgosabbcopy.png
szerintemis sokkal jobbak, mint egy csomó ember összes szarja, akik már hónapok óta itt vergődnek...
Quote (xGurke @ 23 Sep 2010 19:29)
hát én beszarok : D
összes sig tetszett, amit postoltál
mindegyik egyszerű, de faszántos
ez meg nagyon nagyon tetszik : D
ez