Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2010 21:37)
talán a parancsikonnal kéne próbálkozni, nem az exevel.
hozz létre egy parancsikont, a jobbgomb, küldés asztal kombóval.
az exet parancssorból tudod paraméterekkel indítani, vagy .bat fileval.
a bat filet hogy kell megcsinálni? futtatásból megy, de a .bathoz nem értek