d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1124125126127128341Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 06:35am
Quote (Vharimatras @ Thu, 16 Apr 2009, 14:31)
vannak eladó lvl 25 30 int cuccaim ha érdekel :P


majd ranezek, de ezzel wellezni fogok nem climbolni :P
És ne ebben a topicban mert zizi lefejel :ph34r:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 16 2009 06:36am
Quote (beni @ Thu, Apr 16 2009, 01:34pm)
ne legyél lusta :angry:

btw kurvára beteg vagyok, Miskolcon tengődöm, azért nem mentem edzeni az utóbbi időben : (


nekem 2 hete felszakadt az ideghartyam, amultheten mutottek es a jovo heten is fognak. i won u easy.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 16 2009 06:36am
Quote (kopek66 @ Thu, Apr 16 2009, 12:59pm)
gyere inkább tvtzni


most hanyan vagyunk mldsek osszesen kb?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 06:37am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 16 Apr 2009, 14:36)
most hanyan vagyunk mldsek osszesen kb?


10-15 sztem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2009 06:37am
Quote (TresholdOfUniverse @ Thu, Apr 16 2009, 01:36pm)
nekem 2 hete felszakadt az ideghartyam, amultheten mutottek es a jovo heten is fognak. i won u easy.


jézusom :( megeröltetéstől? :\
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 16 2009 06:40am
Quote (Klontar @ Thu, Apr 16 2009, 01:37pm)
10-15 sztem


az nem KEVES !
csak kar hogy sose vagyunk egyutt annyian :D lehetne 4v4
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 06:40am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 16 Apr 2009, 14:40)
az nem KEVES !
csak kar hogy sose vagyunk egyutt annyian :D lehetne 4v4


De pont ezért kevés, mert a feléröl csak hallottam hogy jatszik, a masik felet meg gyakran latom, de kb sose egyszerre
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 16 2009 06:42am
Quote (beni @ Thu, Apr 16 2009, 01:37pm)
jézusom :( megeröltetéstől? :\


ja. szaras kozben! najo nem, igazabol ez varhato volt a balesetem utan... kicsit megserult az ideghartyam meg akkor es az most engedett el. de az elso mutet jol sikerult es ugy nez ki fogok meg vele latni.

ugyhogy en most foallasban fajok magamnak. meg m.sz.ezek....
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 16 2009 06:43am
Quote (TresholdOfUniverse @ Thu, Apr 16 2009, 01:42pm)
ja. szaras kozben! najo nem, igazabol ez varhato volt a balesetem utan... kicsit megserult az ideghartyam meg akkor es az most engedett el. de az elso mutet jol sikerult es ugy nez ki fogok meg vele latni.

ugyhogy en most foallasban fajok magamnak. meg m.sz.ezek....


most legalabb tudom hogy soha ne dolgozzak olyan helyen
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 16 2009 06:45am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Apr 16 2009, 01:43pm)
most legalabb tudom hogy soha ne dolgozzak olyan helyen


inkabb elsz egy tok unalmas eletet es ugyanolyan idosen meghalsz autobalesetben? not gz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124125126127128341Next
Add Reply New Topic New Poll