Quote (TresholdOfUniverse @ Thu, Apr 16 2009, 01:42pm)
ja. szaras kozben! najo nem, igazabol ez varhato volt a balesetem utan... kicsit megserult az ideghartyam meg akkor es az most engedett el. de az elso mutet jol sikerult es ugy nez ki fogok meg vele latni.
ugyhogy en most foallasban fajok magamnak. meg m.sz.ezek....
most legalabb tudom hogy soha ne dolgozzak olyan helyen