d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11241251261271284114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jul 6 2008 10:28am
Quote (Vharimatras @ Sat, Jul 5 2008, 08:45pm)
mivel az előzetes videó alapján még egy mostani közepes PC is gond nélkül futtatná a játékot.


azért én szerintem beújítok egy kis ramot.

Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 6 2008 10:31am
Quote (Xundu @ Sun, Jul 6 2008, 05:28pm)
azért én szerintem beújítok egy kis ramot.


hát én pont nemrég újitottam gépet szal remélem a 2 giga ram 2200 dualcore proci és a 512es geforcon elmegy^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 6 2008 10:34am
Quote (Anarkin @ Sat, Jul 5 2008, 10:08pm)
Mintha a saját szavaimat hallanám vissza wub.gif


oh,hello Rob Pardo
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 6 2008 10:59am
Quote
1UP: Speaking of the WOW experience, other action-RPG games have attempted a subscription model of sorts, can you talk at all about that for Diablo III?

RP: Well, ultimately, we'll decide on the final business model of the game in the future, but I don't think you're going to see a subscription model in the realm of WOW. It's a boxed product game, it will be more similar to say, the Diablo II or the StarCraft II model.


http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3168515

thumbsup.gif
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 6 2008 11:20am
Quote (bajcli @ Sun, Jul 6 2008, 06:59pm)


És a játék meg 15k lesz.
De azért ez is valami. biggrin.gif
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 6 2008 11:22am
Quote (ElCapitano @ Sun, 6 Jul 2008, 18:20)
És a játék meg 15k lesz.
De azért ez is valami. biggrin.gif


miért, a 2 nem annyi volt?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 6 2008 11:23am
Quote (bajcli @ Sun, Jul 6 2008, 07:22pm)
miért, a 2 nem annyi volt?


Én ilyen random vagyok, már 3k-ért vettem.
Meg ebben a hónapban minden nap dolgozom, 55 ezer magyar forintért, és kezdem átértékelni a pénz értékét ohmy.gif

This post was edited by ElCapitano on Jul 6 2008 11:25am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 6 2008 11:27am
Quote (ElCapitano @ Sun, 6 Jul 2008, 18:23)
Én ilyen random vagyok, már 3k-ért vettem.
Meg ebben a hónapban minden nap dolgozom, 55 ezer magyar forintért, és kezdem átértékelni a pénz értékét ohmy.gif


mondjuk én 10 körül vettem a 2-t, de nem rögtön megjelenéskor, hanem egy-két héttel (hónappal?) később...
(az biztos, hogy még nyár volt)
namindegy.
dolgozni meg jó.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 6 2008 11:29am
Quote (bajcli @ Sun, Jul 6 2008, 07:27pm)
mondjuk én 10 körül vettem a 2-t, de nem rögtön megjelenéskor, hanem egy-két héttel (hónappal?) később...
(az biztos, hogy még nyár volt)
namindegy.
dolgozni meg jó.


Hát ha a Hellgate Londonért képesek voltak 10k++ kérni, akkor a d3 15 alatt biztos nem lesz.

/off ZOMG
itt dolgozom: http://www.allegro.hu/ bal alsó kép elég furcsa ^^'

Quote (bajcli @ Sun, Jul 6 2008, 07:30pm)


Győztél. De a nyitókép akkor is uralkodik.

This post was edited by ElCapitano on Jul 6 2008 11:31am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 6 2008 11:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11241251261271284114Next
Closed New Topic New Poll