Quote (bajcli @ Sun, Jul 6 2008, 07:27pm)
mondjuk én 10 körül vettem a 2-t, de nem rögtön megjelenéskor, hanem egy-két héttel (hónappal?) később...
(az biztos, hogy még nyár volt)
namindegy.
dolgozni meg jó.
Hát ha a Hellgate Londonért képesek voltak 10k++ kérni, akkor a d3 15 alatt biztos nem lesz.
/off ZOMG
itt dolgozom:
http://www.allegro.hu/ bal alsó kép elég furcsa ^^'
Quote (bajcli @ Sun, Jul 6 2008, 07:30pm)
Győztél. De a nyitókép akkor is uralkodik.
This post was edited by ElCapitano on Jul 6 2008 11:31am