Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 11:49)
Mert én szar vagyok
N1 AMUGY CSAK A TEXT NEM LYÓ
Az sosem jo, mar megszokhatnad ^^
10 percbe tellett, hogy barmifele textet tegyek, mert nem tudtam donteni milyen fontot hasznaljak.
Akartam hasznalni Final Fantasys fontot, de az odavagja a PSemet. Vmi gebasz van azzal a file-lal..
Itt egy amin nincs text, de imo igy tul ures a bal oldal.
This post was edited by kabraxis6 on Apr 19 2008 04:51am