d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11241251261271281311Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Apr 19 2008 01:39am
enyem a legjobb sig heart.gif
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 19 2008 02:01am
Quote (sondor @ Sat, 19 Apr 2008, 09:39)
enyem a legjobb sig heart.gif


Tévedni emberi dolog happy.gif nem tudtam hogy állatoknál is előfordul huh.gif

Na jó bocsi. smile.gif Amúgy tényleg nem rossz szig, de avaval kezdhetnél valamit. wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Apr 19 2008 02:19am
R8 my new sig.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Apr 19 2008 02:21am
Quote (ang3l @ Sat, Apr 19 2008, 09:19am)
R8 my new sig.


xD 11/10 ...

/e 1325 KB xDDD

This post was edited by Bazsa7 on Apr 19 2008 02:22am
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 04:42am
Quote (Bazsa7 @ Sat, Apr 19 2008, 08:21am)
xD  11/10  ...

/e 1325 KB xDDD


xDDDDDDDDDDDDD

Quote (KidBuu @ Sat, Apr 19 2008, 06:16am)
currently jobb


Currently xdd

This post was edited by TheStriker on Apr 19 2008 04:42am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 04:43am
De lol hogy mar fel hunsub az en sigeimet hordja.. Koniet miert nem?!

Btw lecsereltem :<
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 04:49am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 10:43am)
De lol hogy mar fel hunsub az en sigeimet hordja.. Koniet miert nem?!

Btw lecsereltem :<


Mert én szar vagyok
N1 AMUGY CSAK A TEXT NEM LYÓ
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 04:51am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 11:49)
Mert én szar vagyok
N1 AMUGY CSAK A TEXT NEM LYÓ


Az sosem jo, mar megszokhatnad ^^
10 percbe tellett, hogy barmifele textet tegyek, mert nem tudtam donteni milyen fontot hasznaljak.
Akartam hasznalni Final Fantasys fontot, de az odavagja a PSemet. Vmi gebasz van azzal a file-lal..
Itt egy amin nincs text, de imo igy tul ures a bal oldal.



This post was edited by kabraxis6 on Apr 19 2008 04:51am
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 04:52am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 10:51am)
Az sosem jo, mar megszokhatnad ^^
10 percbe tellett, hogy barmifele textet tegyek, mert nem tudtam donteni milyen fontot hasznaljak.
Akartam hasznalni Final Fantasys fontot, de az odavagja a PSemet. Vmi gebasz van azzal a file-lal..


Betütipussal semmi gáz nem van, de a placement az nagyon out of place
Nem üres szerintem.

This post was edited by TheStriker on Apr 19 2008 04:52am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 19 2008 04:53am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 11:52)
Betütipussal semmi gáz nem van, de a placement az nagyon out of place
Nem üres szerintem.


Mashova nem igazan tudtam tenni, mert ha a focal kozelebe teszem, akkor ott valtozik az arnyalat, es hol latszik a text, hol meg beleolvad a hatterbe es az nem tetszett.

/e : LolRIPPER.

This post was edited by kabraxis6 on Apr 19 2008 04:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11241251261271281311Next
Closed New Topic New Poll