Quote (Anarkin @ Fri, Jul 11 2008, 10:54pm)
A fentebb írt unid coronáról...
30 / 15 / 2 ^^ 
najó elmész tudod hova....
Quote (Ad4mz @ Fri, Jul 11 2008, 10:54pm)
elég szar napod van ma, se cs3 se d2
menj aludni imo
kicsit fel van baszva az agyam
This post was edited by Vharimatras on Jul 11 2008 03:56pm