d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1124125126127128183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 3 2009 06:14pm
Quote (iFeelAlone @ Mon, May 4 2009, 01:09am)
ya

csináltam egy 94-es sorcot singlében 5000%-os xp gainnel.


low a cold res :S
lehetne 39...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 3 2009 09:01pm
Quote (Megas_heroes @ Sun, 3 May 2009, 23:38)
2 barb
8 fcr
18 str
53life
15 mana
7 mana reg

20 fg-ert
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd


Az nais. Nekem már csak egy +17 fcr amu kell biztonság kedvéért, bár azt lehet nem is használnám.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 4 2009 01:28am
zenor SPammer
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 6 2009 06:08am


a kurva anyját :]
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2009 06:09am
Quote (Janou @ Wed, 6 May 2009, 14:08)
http://i41.tinypic.com/5p4cqh.jpg

a kurva anyját :]


lol wat
ft?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 6 2009 06:10am
Quote (Janou @ Wed, May 6 2009, 01:08pm)
http://i41.tinypic.com/5p4cqh.jpg

a kurva anyját :]


uh :> bakker szép kis cucc

enchant helyett lehetne thunderstorm? lehetne nem?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2009 06:11am
Quote (beni @ Wed, 6 May 2009, 14:10)
uh :> bakker szép kis cucc

enchant helyett lehetne thunderstorm? lehetne nem?


az ugy overpowered lenne :D
igy is az ^^
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 6 2009 06:11am
Quote (beni @ Wed, 6 May 2009, 14:10)
uh :> bakker szép kis cucc

enchant helyett lehetne thunderstorm? lehetne nem?


ja, de szerintem valami armor is jo lenne

/edit: De a teleport is jó rajta, mert akkor nem kell már rá rakni ^^

This post was edited by Klontar on May 6 2009 06:12am
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
May 6 2009 06:20am
Quote (Klontar @ Wed, 6 May 2009, 14:11)
ja, de szerintem valami armor is jo lenne

/edit: De a teleport is jó rajta, mert akkor nem kell már rá rakni ^^


Bezony. :) Nagyon szép cumó! Bár lehetne 2 sorc skilles, akkor még szebb lenne :)

This post was edited by Calypsol on May 6 2009 06:21am
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
May 6 2009 06:22am



eth ba !!! ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124125126127128183Next
Closed New Topic New Poll