Quote (Ad4mz @ Sat, 27 Jun 2009, 21:13)
ya
oki, ty
Quote (Floodban @ Sat, 27 Jun 2009, 21:13)
te meg eletedben nem lattal ilyen topicokat?
nyithatsz...
sry ha kicsit aggressziv volt a postom :<
nem, mivel nem tradelek. most akarok belefogni. tapasztalatlan vagyok tradeben
ut topicot már láttam többször
amúgy ty