Quote (josheide @ Jun 3 2021 10:42am)
Nagyon durva, posztoltam is róla.
Ha nem akarsz, nem kell adózz, add nekünk direktbe a pénzed xDDDD
Hányingerem van a fidesztől, de következő életemben NER lovag leszek!
Amúgy az EU nem akar semmit csinálni? Vagy az USA? Hozhatna egy kis demokráciát a CIA-vel. Ja itt nincs olaj
