d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1124812491250125112521468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 2 2021 07:48am
Quote (Fej @ Jun 2 2021 03:47pm)
Most indított youtube csatornát, ha esetleg...


Láttam, szép Rolex karórája van a kis patriótának.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2021 07:54am
Quote (-joey- @ 2 Jun 2021 15:48)
Láttam, szép Rolex karórája van a kis patriótának.


NER kezdő csomag: 10 milliós karóra, 50 milliós g-s merci, éves szinten legalább 1 milliárd ft értékű állami pályázatok megnyerése
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2021 07:57am
Quote (-joey- @ 2 Jun 2021 15:43)
A kommentelők nagy része kormánykritikus. Szerintem ezt az origó is tudja, ezért inkább eltűri a flamet, mert a nézettség fontosabb.

Pesti suttyókról, 888-ról meg a többi hasonló jobboldali portálról 2-3 kommentem után letiltottak. Rákay Pilip oldalára posztoltam egy Szájer mémet, elszámoltam 10-ig, és már nem is láttam az oldalt többé. :D

Amúgy nekem az origó a régi Hun-1 chates időket hozza vissza.


itt az ideje kreálgatni a multikat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 3 2021 12:21am
Nehéz kibírni, hogy ne szóljak hozzá a facebook feed-en megjelenő szarokhoz én is.

Jött egy origós-jakab péteres, hogy elutasították a fellebbezését és ki kell fizetnie.

Alatta a kommentekben meg, hogy; "Nagyon helyes, tanulják meg mi a rend!"
Abba azért nem gondol bele, hogy a pedó havernak 400 ezres büntetése volt, a ficsúr szóért meg 10 miska jár. LUL
Sok krumplizabáló/gyerekfosó félti a kajáját/CSOKját aztán az, hogy azon kívül ki kivel baszik ki az már senkit nem érdekel.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 3 2021 02:42am
Quote (-joey- @ 3 Jun 2021 09:04)


Nagyon durva, posztoltam is róla.

Ha nem akarsz, nem kell adózz, add nekünk direktbe a pénzed xDDDD
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Jun 3 2021 03:25am
Quote (josheide @ Jun 3 2021 10:42am)
Nagyon durva, posztoltam is róla.

Ha nem akarsz, nem kell adózz, add nekünk direktbe a pénzed xDDDD


Hányingerem van a fidesztől, de következő életemben NER lovag leszek!

Amúgy az EU nem akar semmit csinálni? Vagy az USA? Hozhatna egy kis demokráciát a CIA-vel. Ja itt nincs olaj :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 3 2021 03:28am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 3 Jun 2021 10:25)
Hányingerem van a fidesztől, de következő életemben NER lovag leszek!

Amúgy az EU nem akar semmit csinálni? Vagy az USA? Hozhatna egy kis demokráciát a CIA-vel. Ja itt nincs olaj :(


Adókérdésekben az EUnak nincs sok jogköre :/
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2021 03:43am
Quote (josheide @ 3 Jun 2021 11:28)
Adókérdésekben az EUnak nincs sok jogköre :/


Az indexen olvastam az előbb a szalagcímet, h elfogadtak a sargentini jelentést, most ez mit jelent, h még két évig rágódnak a jogszabályokon?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 3 2021 03:48am
Quote (Fej @ 3 Jun 2021 10:43)
Az indexen olvastam az előbb a szalagcímet, h elfogadtak a sargentini jelentést, most ez mit jelent, h még két évig rágódnak a jogszabályokon?


Kvázi igen. Az EU eszközei korlátoltak a demokratikus alapelveket megsértő jogállamokkal szemben mert anno fasz se gondolta hogy a tagállamok amik már egyszer elértek vmilyen norma szintet rohamosan a másik irányba kezdenek majd nyomulni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124812491250125112521468Next
Add Reply New Topic New Poll