d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1124712481249125012511468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2021 07:19am
Quote (-joey- @ 2 Jun 2021 21:19)
Uraim, elő a faszokkal!


Brazil nagyfaszu a szentem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2021 07:20am
libikókázó faszok
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 2 2021 07:22am
Quote (Smat @ 2 Jun 2021 15:17)
Nekem mind1, en csak bedobtam azt hogy megis mivel gurulok es hogy mennyire vagyok tanult ilyen szempontbol, nem faszmeregetesnek szantam, de ha te ezt igy magadra veszed akkor sajnalom, nem akartam a kis lelkedbe tiporni.


koszonom, sokat jelent hogy nem akartal bantani

majd szanok ra nehany hetet es en is olyan tanult leszek mint te

This post was edited by SteelMeetsSteel on Jun 2 2021 07:23am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2021 07:33am
Quote (SteelMeetsSteel @ 2 Jun 2021 21:22)
koszonom, sokat jelent hogy nem akartal bantani

majd szanok ra nehany hetet es en is olyan tanult leszek mint te


Ha munka mellett szeretned csinalni akkor kb 1 ev kell a kettore.
Ha viszont van heti 30 szabad orad akkor akar 3 honap alatt is meglehet. En bizok benned.

/e
Bar a CELTA szopatos mint a brazil kolbaszos lanyok szoval csak ovatosan.

This post was edited by Smat on Jun 2 2021 07:34am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2021 07:33am
Quote (SteelMeetsSteel @ 2 Jun 2021 15:22)
koszonom, sokat jelent hogy nem akartal bantani

majd szanok ra nehany hetet es en is olyan tanult leszek mint te


xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 2 2021 07:36am
Quote (-joey- @ Jun 2 2021 02:23pm)
Megnéztem én is.

Ez a Bohár egy idegesítő kis csicska faszszopó.


Téged btw hogy a faszba nem bannoltak még az origo oldaláról? :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2021 07:37am
Quote (Jancsipapa @ 2 Jun 2021 15:36)
Téged btw hogy a faszba nem bannoltak még az origo oldaláról? :D


Ez mondjuk engem is érdekelne :D

Az origos cikkek 90%-áról csak azért tudok, mert face feldobja miután joey kommentelt

This post was edited by Fej on Jun 2 2021 07:38am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 2 2021 07:40am
Quote (Fej @ Jun 2 2021 03:37pm)
Ez mondjuk engem is érdekelne :D

Az origos cikkek 90%-áról csak azért tudok, mert face feldobja miután joey kommentelt



ez
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 2 2021 07:43am
Quote (Jancsipapa @ Jun 2 2021 03:36pm)
Téged btw hogy a faszba nem bannoltak még az origo oldaláról? :D


A kommentelők nagy része kormánykritikus. Szerintem ezt az origó is tudja, ezért inkább eltűri a flamet, mert a nézettség fontosabb.

Pesti suttyókról, 888-ról meg a többi hasonló jobboldali portálról 2-3 kommentem után letiltottak. Rákay Pilip oldalára posztoltam egy Szájer mémet, elszámoltam 10-ig, és már nem is láttam az oldalt többé. :D

Amúgy nekem az origó a régi Hun-1 chates időket hozza vissza.

This post was edited by -joey- on Jun 2 2021 07:45am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2021 07:47am
Quote (-joey- @ 2 Jun 2021 15:43)
A kommentelők nagy része kormánykritikus. Szerintem ezt az origó is tudja, ezért inkább eltűri a flamet, mert a nézettség fontosabb.

Pesti suttyókról, 888-ról meg a többi hasonló jobboldali portálról 2-3 kommentem után letiltottak. Rákay Pilip oldalára posztoltam egy Szájer mémet, elszámoltam 10-ig, és már nem is láttam az oldalt többé. :D


Most indított youtube csatornát, ha esetleg...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124712481249125012511468Next
Add Reply New Topic New Poll