Quote (Jancsipapa @ Jun 2 2021 03:36pm)
Téged btw hogy a faszba nem bannoltak még az origo oldaláról? :D
A kommentelők nagy része kormánykritikus. Szerintem ezt az origó is tudja, ezért inkább eltűri a flamet, mert a nézettség fontosabb.
Pesti suttyókról, 888-ról meg a többi hasonló jobboldali portálról 2-3 kommentem után letiltottak. Rákay Pilip oldalára posztoltam egy Szájer mémet, elszámoltam 10-ig, és már nem is láttam az oldalt többé.

Amúgy nekem az origó a régi Hun-1 chates időket hozza vissza.
This post was edited by -joey- on Jun 2 2021 07:45am