d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1124712481249125012511311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2010 05:51am
Quote (Frostler @ 18 May 2010 13:51)
ezt az accot meg add el nekem


:Wacko:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 18 2010 05:53am
Quote (Ad4mz @ May 18 2010 11:51am)
:Wacko:


problem?
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 18 2010 05:57am
Quote (Frostler @ 18 May 2010 12:51)
ezt az accot meg add el nekem


never

Quote (Frostler @ 18 May 2010 12:53)
problem?


szétcrusholnád porn-nal és warn-nal... nn thx :(

This post was edited by IvOjoGhuRT on May 18 2010 05:57am
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 18 2010 06:01am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 18 2010 11:57am)
never



szétcrusholnád porn-nal és warn-nal... nn thx :(


blmstr t se csesztem el csak greenday degreeez sunnymarcell trio reportolt és :c
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 18 2010 06:05am
Quote (Frostler @ 18 May 2010 13:01)
blmstr t se csesztem el csak greenday degreeez sunnymarcell trio reportolt és :c


bőven elég az :P
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 18 2010 06:06am
Quote (Frostler @ May 18 2010 01:01pm)
blmstr t se csesztem el csak greenday degreeez sunnymarcell trio reportolt és :c


Túlzottan levágós a stílusod! Térj meg! :)


-


Erről is mondjatok véleményt plz! :) ( Bár tudom ez nem lett az igazi. :) )

Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 18 2010 06:06am
Quote (Fezmin @ 18 May 2010 13:06)
Túlzottan levágós a stílusod! Térj meg! :)


-


Erről is mondjatok véleményt plz! :) ( Bár tudom ez nem lett az igazi. :) )

http://img37.imageshack.us/img37/2340/signattt.png


nem tetszik az alap stock az a baaj :S

de amúgy nekem tetszik ez a dark-s stílus amit nyomsz, de én ennél kicsit színesebb cumókat szeretem
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 18 2010 06:09am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 18 2010 12:05pm)
bőven elég az :P


mellesleg ha én eladok valamit utánna magasról /care mi lesz vele
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 18 2010 06:13am
Quote (Frostler @ 18 May 2010 13:09)
mellesleg ha én eladok valamit utánna magasról /care mi lesz vele


attól még az én nevem :D

szóval az emocionális értéket úgyse tudnád megfizetni :P

(amúgy meg nem véletlen van ReDEyeS otthon én meg itt)

This post was edited by IvOjoGhuRT on May 18 2010 06:13am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 18 2010 06:14am
Nem akarok semmi jónak elrontója lenni srácok, de ezt biztos itt kell megbeszélni? ;)

Quote (Ad4mz @ May 18 2010 01:14pm)
igen


reported :evil:

Quote (IvOjoGhuRT @ May 18 2010 01:18pm)
csinálsz nekem siget? :P

találtam mégjobb stock-okat hozzá


Küldj egy Pm-et, és megbeszéljük.

This post was edited by Fezmin on May 18 2010 06:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124712481249125012511311Next
Closed New Topic New Poll