Quote (Fezmin @ 18 May 2010 13:06)
Túlzottan levágós a stílusod! Térj meg!

-
Erről is mondjatok véleményt plz!

( Bár tudom ez nem lett az igazi.

)
http://img37.imageshack.us/img37/2340/signattt.png
nem tetszik az alap stock az a baaj :S
de amúgy nekem tetszik ez a dark-s stílus amit nyomsz, de én ennél kicsit színesebb cumókat szeretem