http://img156.imageshack.us/img156/1671/signatureqr.jpg
Véleményezzétek plz!

Illetve a már megszokott: "Ha valakit érdekel PM nekem, és ráírom a nevét ( free )."

Ha jól emlékszem pár napja kaptad meg a Metallicás siget.
Az nem az én gondom, ha nem használod, bár azt sem értem, hogy akkor esetlegesen miért veszed el mástól...
Szóval sry, de ezt most más fogja kapni... Ha esetleg senki nem tart rá igényt majd szólok. De ne essünk túlzásokba plz!