d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1124612471248124912501311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 17 2010 04:51pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 17 May 2010 23:38)
magamévá is teszem!


ez fasza, gz fezmin. És pont passzol a szürke jsp-mhez
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 05:40pm
Mivel délután jó nyugdíjas módjára aludtam vagy 3 órát, és képtelen vagyok aludni, csináltam még egy sig-et. :)



Ejj most látom túl nagy a mérete ezzel az árnyékolt megoldással. :(
De egyébként a kép jpg formátumban működöképes, ha valakit érdekelne. :)

This post was edited by Fezmin on May 17 2010 06:01pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 17 2010 10:21pm
Quote (Fezmin @ May 17 2010 10:34pm)
Így akkor jó lesz főnök? :p ( Nehezen szültük meg a nevet! ^_^ )

http://img33.imageshack.us/img33/324/sorvat.jpg



És akkor még az ava:

http://img171.imageshack.us/img171/6897/sorvat.png


Remélem tetszik! :) ( Aztán megbecsülni! ;) )


:'( nekem is kell egy ilyen : D ez kurvajól néz ki
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 18 2010 02:15am
Quote (xGurke @ May 18 2010 04:21am)
:'( nekem is kell egy ilyen : D ez kurvajól néz ki


2 sör a fasorban
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 18 2010 04:14am
Quote (Fezmin @ 17 May 2010 23:34)
Így akkor jó lesz főnök? :p ( Nehezen szültük meg a nevet! ^_^ )

http://img33.imageshack.us/img33/324/sorvat.jpg



És akkor még az ava:

http://img171.imageshack.us/img171/6897/sorvat.png


Remélem tetszik! :) ( Aztán megbecsülni! ;) )


ez nagyon durván jó lett :o

nekem ez 10/10 :$
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 18 2010 04:34am
ReDEyeS szeretne új sig + ava-t

téma : headphone + girl... magyarul még hülyébben hangzott így skippeltem

pár stock :

első 4 a favorite

http://us.123rf.com/400wm/400/400/keeweeboy/keeweeboy0710/keeweeboy071000101/1943955.jpg

http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/-beautiful-teen-girl-listening-to-headphones.jpg

http://delhibits.com/images/girl_with_headphones_1221.jpg

http://www.music-lovers-world.info/wp-content/uploads/2010/01/headphone-girl.jpg

http://www.cuttothebeat.com/images/girlFeathered.jpg

http://andrewmcmillen.com/wp-content/uploads/2009/08/headphone_girl.jpg

http://www.thanetyouthmatters.co.uk/images/headphone_girl_orange.jpg

ezt így nagyon nem szeretném : ( tömegsig :S )

http://m.blog.hu/as/asztal/image/desokpt.jpg

színek :

vörös + fekete / fehér

vagy ahogy a skullcandy-s képen

fekete + sok-sok szín

stílus :

vector

- ha esetleg vki össze tudja hozni a vector-s stílust a graffitikkel, akkor az lenne a csúcs

This post was edited by IvOjoGhuRT on May 18 2010 04:35am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2010 05:37am
Quote (Fezmin @ 17 May 2010 23:51)
http://img156.imageshack.us/img156/1671/signatureqr.jpg

Véleményezzétek plz! :)

Illetve a már megszokott: "Ha valakit érdekel PM nekem, és ráírom a nevét ( free )." :)



Ha jól emlékszem pár napja kaptad meg a Metallicás siget.
Az nem az én gondom, ha nem használod, bár azt sem értem, hogy akkor esetlegesen miért veszed el mástól...
Szóval sry, de ezt most más fogja kapni... Ha esetleg senki nem tart rá igényt majd szólok. De ne essünk túlzásokba plz!


az a szürke folt nagyon nem jó ott a hajánál
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 18 2010 05:46am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 18 2010 10:34am)
ReDEyeS szeretne új sig + ava-t

téma : headphone + girl... magyarul még hülyébben hangzott így skippeltem

pár stock :

első 4 a favorite

http://us.123rf.com/400wm/400/400/keeweeboy/keeweeboy0710/keeweeboy071000101/1943955.jpg

http://s3.amazonaws.com/pixmac-preview/-beautiful-teen-girl-listening-to-headphones.jpg

http://delhibits.com/images/girl_with_headphones_1221.jpg

http://www.music-lovers-world.info/wp-content/uploads/2010/01/headphone-girl.jpg

http://www.cuttothebeat.com/images/girlFeathered.jpg

http://andrewmcmillen.com/wp-content/uploads/2009/08/headphone_girl.jpg

http://www.thanetyouthmatters.co.uk/images/headphone_girl_orange.jpg

ezt így nagyon nem szeretném : ( tömegsig :S )

http://m.blog.hu/as/asztal/image/desokpt.jpg

színek :

vörös + fekete / fehér

vagy ahogy a skullcandy-s képen

fekete + sok-sok szín

stílus :

vector

- ha esetleg vki össze tudja hozni a vector-s stílust a graffitikkel, akkor az lenne a csúcs


azt nem értem hogy miért nem vele postolsz :wacko:
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 18 2010 05:47am
Quote (Frostler @ 18 May 2010 12:46)
azt nem értem hogy miért nem vele postolsz :wacko:


mert ő most otthon van és jóideig nem lesz nete azért :wacko:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 18 2010 05:51am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 18 2010 11:47am)
mert ő most otthon van és jóideig nem lesz nete azért :wacko:


ezt az accot meg add el nekem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124612471248124912501311Next
Closed New Topic New Poll