d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1124512461247124812491311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 17 2010 01:23pm
Quote (Fezmin @ May 17 2010 08:21pm)
De én megtaláltam! ^_^

Naszóval:

Így tudtam megoldani, hogy nem átlátaszó a kép, ( nem png formátum, hanem jpg ) és olyan színnel csináltam meg a hátteret mint amilyen a profileodban lévő slílusé.

Így persze nem olyn esztétikus, pláne, ha postolsz valahova, és más másféle stílussal nézi, de legalább a kép ugyanaz. :)

http://img28.imageshack.us/img28/3121/nvteleen.jpg


sajna így elég csúnyácska :/
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 03:51pm


Véleményezzétek plz! :)

Illetve a már megszokott: "Ha valakit érdekel PM nekem, és ráírom a nevét ( free )." :)

Quote (TeXxas @ May 17 2010 10:56pm)
'NYÁM :drool:
IDE PLZ

PLZZZZZZ :ROLLEYES:


Ha jól emlékszem pár napja kaptad meg a Metallicás siget.
Az nem az én gondom, ha nem használod, bár azt sem értem, hogy akkor esetlegesen miért veszed el mástól...
Szóval sry, de ezt most más fogja kapni... Ha esetleg senki nem tart rá igényt majd szólok. De ne essünk túlzásokba plz!

This post was edited by Fezmin on May 17 2010 04:08pm
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 17 2010 03:56pm
Quote (Fezmin @ May 17 2010 10:51pm)
http://img156.imageshack.us/img156/1671/signatureqr.jpg

Véleményezzétek plz! :)

Illetve a már megszokott: "Ha valakit érdekel PM nekem, és ráírom a nevét ( free )." :)


'NYÁM :drool:
IDE PLZ

PLZZZZZZ :ROLLEYES:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 17 2010 03:57pm
Quote (TeXxas @ May 17 2010 10:56pm)
'NYÁM :drool:
IDE PLZ

PLZZZZZZ :ROLLEYES:



néha észrevehetnéd magad
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 17 2010 04:00pm
Quote (TeXxas @ May 17 2010 09:56pm)
'NYÁM :drool:
IDE PLZ

PLZZZZZZ :ROLLEYES:


buzeráns
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 17 2010 04:22pm
Quote (Fezmin @ May 17 2010 10:51pm)
http://img156.imageshack.us/img156/1671/signatureqr.jpg

Véleményezzétek plz! :)

Illetve a már megszokott: "Ha valakit érdekel PM nekem, és ráírom a nevét ( free )." :)



Ha jól emlékszem pár napja kaptad meg a Metallicás siget.
Az nem az én gondom, ha nem használod, bár azt sem értem, hogy akkor esetlegesen miért veszed el mástól...
Szóval sry, de ezt most más fogja kapni... Ha esetleg senki nem tart rá igényt majd szólok. De ne essünk túlzásokba plz!


Nekem kell, sulis accra, léccciii :)
*sorvatkutyuska aza cc
de Elég ráirni h Sorvat D

This post was edited by Vismajor on May 17 2010 04:24pm
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 04:23pm
Quote (Vismajor @ May 17 2010 11:22pm)
Nekem kell, sulis accra, léccciii :)


Elkelt! ^_^ ( Sry TeXxas )

This post was edited by Fezmin on May 17 2010 04:25pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 17 2010 04:27pm
Quote (Fezmin @ May 17 2010 11:23pm)
Elkelt! ^_^ ( Sry TeXxas )


Az az edit :DDDDDD
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 04:34pm
Így akkor jó lesz főnök? :p ( Nehezen szültük meg a nevet! ^_^ )



Quote (Sorvatkutyuska @ May 17 2010 11:38pm)
magamévá is teszem!


És akkor még az ava:




Remélem tetszik! :) ( Aztán megbecsülni! ;) )

This post was edited by Fezmin on May 17 2010 04:43pm
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 17 2010 04:38pm
Quote (Fezmin @ May 17 2010 10:34pm)
Így akkor jó lesz főnök? :p ( Nehezen szültük meg a nevet! ^_^ )

http://img33.imageshack.us/img33/324/sorvat.jpg


magamévá is teszem!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124512461247124812491311Next
Closed New Topic New Poll