d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1124412451246124712481468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 2 2021 12:14am
Quote (Senee @ 2 Jun 2021 07:02)
Ez az előváladék túl könnyen trollkodható.. Fidesz pártszékházban kiadják az ukázt, hogy kire szavazzanak aztán az eredménnyel meg kezdjen aki-amit akar..
Másrészt meg most megy mindenki, kiadja a dühét azt lenyugszik.. másodjára meg (a tényleges választásokon) már nem lesz akkora a lendület.

Csak röhögni tudok az összes azon filozofálgatón, hogy így ellenzék-úgy ellenzék, mikor a napnál is világosabb, hogy a nagyobb eséllyel rendelkez(het)ő pártok tagjai (ha nem is mindenki, de) kilóra vannak megvéve és a dolguk egy hiteles bohócperformansz előadása.
Még is mi a francnak pisálnál szembe a széllel mikor 1.4 millió a nettód? A NÉPÉRT meg egy élhetőbb Magyarországért meg az apád faszáért, nyilván. Ki a faszt érdekel a nép mikor mindenki olyan hülye mint a seggem?! LUL Olyan mintha egy degenerált, agresszív, hülye barmon akarnál segíteni aki veri a családját meg egész nap iszik. Mi a francnak küzdenél baromságokért mikor egy könnyű-jó életed lehet egy-két falnak rohanással, ficsúrozással, zsák krumplis performansszal, felszólalással etc?! Az egyetlen reális érv az lehet, hogy nem a te haverjaid meg családod van a közpénzszivattyú kellemesebbik végén. Viszont ha emiatt csinálják akkor meg teljesen mindegy melyik haveri kör nyúzza rólatok a bőrt.

Ez ilyen és nem fog változni. Legyen egy olyan szakmád amivel a politikától függetlenül is jól élhetsz és akkor lehet szarni rá, vagy menj el és reméld, hogy a legtöbben így tesznek aztán egyszer végre valamikor megszűnik ez a gennyes métely Európa testén.




Quote (-joey- @ 2 Jun 2021 07:23)
https://www.youtube.com/watch?v=bO9v8aKSj24


sztem aki mellette all, az jobban tud angolul, legalabbis latszik a fejen, hogy ez kicsit necc :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 2 2021 01:23am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 1 2021 10:38pm)
röhögök

egyebkent hogy tehet meg mindent amit csak jonak lat a fidesz ha ilyen sok közszemely nyiltan ellenzi es nyilvanossagra hozza minden öncelu huzasukat?


Kétharmados többséggel vannak a parlamentben, mindent megszavaznak maguknak, az alkotmánymódosítást is beleértve.
Az ellenzéki kommentekre pedig 90%-ban az a hivatalos válasz, hogy "Gyurcsány".

This post was edited by -joey- on Jun 2 2021 01:24am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 2 2021 01:31am
Quote (Karan2_Returned @ 1 Jun 2021 22:38)
röhögök

egyebkent hogy tehet meg mindent amit csak jonak lat a fidesz ha ilyen sok közszemely nyiltan ellenzi es nyilvanossagra hozza minden öncelu huzasukat?


ki van nekik számolva, hogy van x millió szavazójuk, akik akkor is rászavaznak, ha Vitya egy csecsemőt áldoz fel 42069 milliárd forint felgyújtása utáhn
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2021 01:44am
Unokatesóm Fideszes és még meg is értem. 30-as házaspár, 2 gyerekkel, tervezik a 3.-DIK-at; ott a babaváró, csok, kisfaszom, 30 millió
És nem hiszem ők az egyedüliek akik középosztálybeli-értelmesebb embernek mondhatók.

Quote (Ghostmasterq @ Jun 2 2021 09:31am)
ki van nekik számolva, hogy van x millió szavazójuk, akik akkor is rászavaznak, ha Vitya egy csecsemőt áldoz fel 42069 milliárd forint felgyújtása utáhn

Még talán ezt is magyarázza amúgy; hisz nekik a lényeg a családtámogató politika, ami megvan. Onnntól kezdve, hogy másnak mennyi van, meg Lőrinc mit lop el teljesen irreleváns.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2021 02:06am
Quote (Smat @ 2 Jun 2021 04:52)
Engem erdekelne CsillagTomi velemenye Karigeri nem letezo angoltudasarol es hogy ez most tenyleg ennyire gaz-e vagy csak jo a fideszpropaganda?
Szvsz eleg gaz hogy egy hellot nem tud kikopni angolul es igy lett bp polgarmestere. Nyilvan ez nem befolyasolja hogy milyen donteseket hoz vagy miket tanacsol, de nemzetkozi szinten szerintem ez elegge szegyen.

Bezzeg en kurva jol tolnam a dolgokat, 3 nyelven kommunikalnek es a kinai partot is betelepitenem pestre a rozsadombra.


Angol nyelven publikált egy egész komoly szociológussal, szóval annyira nem lehet szar az angolja. Ez inkább csak propaganda.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2021 02:42am
Quote (josheide @ 2 Jun 2021 16:06)
Angol nyelven publikált egy egész komoly szociológussal, szóval annyira nem lehet szar az angolja. Ez inkább csak propaganda.


Jo de amikor ujsagirok kerdezik angolul es nem tud egy egyszeru yes vagy no-t kinyogni akkor az egy kicsit gyanus.
Hivd mar fel twiccsre egy elo beszelgetesbe lel en majd kideritem hogy mennyire megy neki az abc meg ilyenek.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2021 03:26am
Quote (Smat @ 2 Jun 2021 10:42)
Jo de amikor ujsagirok kerdezik angolul es nem tud egy egyszeru yes vagy no-t kinyogni akkor az egy kicsit gyanus.
Hivd mar fel twiccsre egy elo beszelgetesbe lel en majd kideritem hogy mennyire megy neki az abc meg ilyenek.


Mikor azt írod h angolul kérdeztek remelem nem a boháros “interjú”-ra gondolsz amit napokig toltak a koztvben

Szerintem amúgy karigeri jobban beszél angolul mint pl orban, vagy ader, vagy legalább annyira, mindenestre amíg ezen rágódik a sok birka, addig sem beszélünk arról h mégis mi a faszert építettünk kínaiaknak, kínaiakkal, kínai hitelből egy kínai egyetemet, miért játsszák at a közvagyont magánkézbe a választások előtt stbstb

Fábián-Bohar vita után fejtette ki Fábián hogyan gurul a lakajmedia

“Tanulságos személyesen megtapasztalni, milyen az a pártlogika alapján működő munkamódszer, amely úgy néz ki, hogy a szádba próbálnak adni olyasmit, amit nem mondtál, hogy aztán arra reagáltassanak. Ez nem újságírás, ezt úgy hívják, hogy revolvermédia.”

Itt is pont ez a helyzet, legjobb példa erre talán a híres koztvs karacsony interjú
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 2 2021 04:33am
Quote (Fej @ 2 Jun 2021 11:26)
Mikor azt írod h angolul kérdeztek remelem nem a boháros “interjú”-ra gondolsz amit napokig toltak a koztvben

Szerintem amúgy karigeri jobban beszél angolul mint pl orban, vagy ader, vagy legalább annyira, mindenestre amíg ezen rágódik a sok birka, addig sem beszélünk arról h mégis mi a faszert építettünk kínaiaknak, kínaiakkal, kínai hitelből egy kínai egyetemet, miért játsszák at a közvagyont magánkézbe a választások előtt stbstb

Fábián-Bohar vita után fejtette ki Fábián hogyan gurul a lakajmedia

“Tanulságos személyesen megtapasztalni, milyen az a pártlogika alapján működő munkamódszer, amely úgy néz ki, hogy a szádba próbálnak adni olyasmit, amit nem mondtál, hogy aztán arra reagáltassanak. Ez nem újságírás, ezt úgy hívják, hogy revolvermédia.”

Itt is pont ez a helyzet, legjobb példa erre talán a híres koztvs karacsony interjú


most akkor baj ha egy politikus nem tud angolul vagy sem

nem orbannal kell jobban tudni, hanem vagy kell tudia orbannak is meg kerigarinek is, vagy nem - attol fuggetlenul hogy amasik oldal mitmiert csinal
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2021 04:39am
Quote (SteelMeetsSteel @ 2 Jun 2021 12:33)
most akkor baj ha egy politikus nem tud angolul vagy sem

nem orbannal kell jobban tudni, hanem vagy kell tudia orbannak is meg kerigarinek is, vagy nem - attol fuggetlenul hogy amasik oldal mitmiert csinal


2021-ben úgy gondolom elvárható lenne h mindhárom tudjon, csak arra probaltam utalni, hogy mennyire hiteles ezzel támadni karácsonyt, miközben a köztársasági elnök benyogi h “Im a meeting”, illetve h nem véletlenül pörgetik ezt a panelt és nyilvánvalóan nem azaz oka, hogy féltik az ország megítélését mert nem beszél angolul a főpolgármester
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 2 2021 04:43am
Quote (Fej @ 2 Jun 2021 12:39)
2021-ben úgy gondolom elvárható lenne h mindhárom tudjon, csak arra probaltam utalni, hogy mennyire hiteles ezzel támadni karácsonyt, miközben a köztársasági elnök benyogi h “Im a meeting”, illetve h nem véletlenül pörgetik ezt a panelt és nyilvánvalóan nem azaz oka, hogy féltik az ország megítélését mert nem beszél angolul a főpolgármester


szerintem kar ebbe a jatekba beszallni hogy mit miert nyomnak. ti miert nyomtatok hogy orban nem tud angolul?

szerintem se lenne baj ha tudnanak angolul, de mindegyikkel az legyen a legnagyobb baj hogy tolmacsra szorul
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124412451246124712481468Next
Add Reply New Topic New Poll