Quote (Smat @ 2 Jun 2021 10:42)
Jo de amikor ujsagirok kerdezik angolul es nem tud egy egyszeru yes vagy no-t kinyogni akkor az egy kicsit gyanus.
Hivd mar fel twiccsre egy elo beszelgetesbe lel en majd kideritem hogy mennyire megy neki az abc meg ilyenek.
Mikor azt írod h angolul kérdeztek remelem nem a boháros “interjú”-ra gondolsz amit napokig toltak a koztvben
Szerintem amúgy karigeri jobban beszél angolul mint pl orban, vagy ader, vagy legalább annyira, mindenestre amíg ezen rágódik a sok birka, addig sem beszélünk arról h mégis mi a faszert építettünk kínaiaknak, kínaiakkal, kínai hitelből egy kínai egyetemet, miért játsszák at a közvagyont magánkézbe a választások előtt stbstb
Fábián-Bohar vita után fejtette ki Fábián hogyan gurul a lakajmedia
“Tanulságos személyesen megtapasztalni, milyen az a pártlogika alapján működő munkamódszer, amely úgy néz ki, hogy a szádba próbálnak adni olyasmit, amit nem mondtál, hogy aztán arra reagáltassanak. Ez nem újságírás, ezt úgy hívják, hogy revolvermédia.”
Itt is pont ez a helyzet, legjobb példa erre talán a híres koztvs karacsony interjú