d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1124412451246124712481311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 11:43am
Quote (Oberon_os @ May 17 2010 06:33pm)
valami seggnyaló szólt a sigpolice-nak. Lecsökkentené vki a méretét nekem?




:)

Quote (Ad4mz @ May 17 2010 06:41pm)
ezt annyira bírom, hogy tele van a fórum welcherekkel meg multikkal, mégis úgy sírnak pár kilóbájt miatt, mintha az 56k modem fénykorát élnénk

tessék:
http://i44.tinypic.com/vzgd5d.jpg


Lassú voltam... :(

Quote (Oberon_os @ May 17 2010 06:58pm)
<3 ad4mz+fezmin


Now Don8! :P

This post was edited by Fezmin on May 17 2010 12:05pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 17 2010 11:58am
<3 ad4mz+fezmin
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 17 2010 12:37pm
szeretnék kérni valakitől egy gitárt vagy rakétát ábrázoló siget.
előre is köszönöm akárkinek, aki segít. ( a mostani sigem túl nagy volt, ezért le kellett vennem)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 17 2010 12:41pm


lol :D
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 17 2010 12:43pm
Iso fókás signature

esetleg pár fillérrel megtoldva veszem át (adok fg-t érte)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 12:43pm
Quote (xGurke @ May 17 2010 07:37pm)
szeretnék kérni valakitől egy gitárt vagy rakétát ábrázoló siget.
előre is köszönöm akárkinek, aki segít. ( a mostani sigem túl nagy volt, ezért le kellett vennem)


Postold be a mostani siged, van egy ötletem, bár nem biztos, hogy tetszi fog. Viszont egy próbát megér! :)
Quote (zenebuddhizmus @ May 17 2010 07:41pm)
http://i43.tinypic.com/2lcofvc.jpg

lol :D


Nekem tetszik! :)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 17 2010 12:45pm
Quote (Fezmin @ 17 May 2010 18:43)
Postold be a mostani siged, van egy ötletem, bár nem biztos, hogy tetszi fog. Viszont egy próbát megér! :)

Nekem tetszik! :)


ofc nem én csináltam
csak postoltam mert nájsz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 17 2010 01:09pm
Quote (Fezmin @ May 17 2010 06:43pm)
Postold be a mostani siged, van egy ötletem, bár nem biztos, hogy tetszi fog. Viszont egy próbát megér! :)

Nekem tetszik! :)


nincs már meg :c
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
May 17 2010 01:20pm
valaki esetleg vmi zöldalmás siget tudna nekem csinálni? :)
5 fgvel tudnám honorálni :D
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 01:21pm
Quote (xGurke @ May 17 2010 08:09pm)
nincs már meg :c


De én megtaláltam! ^_^

Naszóval:

Így tudtam megoldani, hogy nem átlátaszó a kép, ( nem png formátum, hanem jpg ) és olyan színnel csináltam meg a hátteret mint amilyen a profileodban lévő slílusé.

Így persze nem olyan esztétikus, pláne, ha postolsz valahova, és más másféle stílussal nézi, de legalább a kép ugyanaz, és nálad oylan mintha ugyanúgy átlátszó lenne. :)



This post was edited by Fezmin on May 17 2010 01:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124412451246124712481311Next
Closed New Topic New Poll