Quote (xGurke @ May 17 2010 08:09pm)
nincs már meg :c
De én megtaláltam!

Naszóval:
Így tudtam megoldani, hogy nem átlátaszó a kép, ( nem png formátum, hanem jpg ) és olyan színnel csináltam meg a hátteret mint amilyen a profileodban lévő slílusé.
Így persze nem olyan esztétikus, pláne, ha postolsz valahova, és más másféle stílussal nézi, de legalább a kép ugyanaz, és nálad oylan mintha ugyanúgy átlátszó lenne.

This post was edited by Fezmin on May 17 2010 01:24pm