d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1124312441245124612471468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 29 2021 12:17am
Quote (-joey- @ 29 May 2021 07:57)
Pilip teljesen hiteles patriótának tűnik a 4 millió forintos órájával (kommentek között írták a típusát).


biztos a vivatvs fizujabol vette
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 29 2021 02:46am
Quote (-joey- @ May 29 2021 07:57am)
Pilip teljesen hiteles patriótának tűnik a 4 millió forintos órájával (kommentek között írták a típusát).


Az meg nevetsegesse teszi hogy a Submariner az elsö talalat ha rakeresel hogy milyen luxusorat vegyel elsönek :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 29 2021 04:16am
Quote (-joey- @ 29 May 2021 07:57)
Pilip teljesen hiteles patriótának tűnik a 4 millió forintos órájával (kommentek között írták a típusát).


Marci 80k-s csukájának azért oda kell baszni :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 1 2021 02:32am
Megnéztem a Bohar Fábián vita felet, az ötlet jó, meg mindkét fel részéről becsulendo h elmentek és még több ilyet, de ez sajnos elég egyoldalú volt, Bohar pont akkora tuskó mint aminek tűnt az általa készített videók alapján
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 1 2021 06:26am
Quote (-joey- @ 1 Jun 2021 14:24)


kurvajó :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 1 2021 02:38pm
Quote (-joey- @ Jun 1 2021 02:24pm)


röhögök

egyebkent hogy tehet meg mindent amit csak jonak lat a fidesz ha ilyen sok közszemely nyiltan ellenzi es nyilvanossagra hozza minden öncelu huzasukat?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 1 2021 09:52pm
Engem erdekelne CsillagTomi velemenye Karigeri nem letezo angoltudasarol es hogy ez most tenyleg ennyire gaz-e vagy csak jo a fideszpropaganda?
Szvsz eleg gaz hogy egy hellot nem tud kikopni angolul es igy lett bp polgarmestere. Nyilvan ez nem befolyasolja hogy milyen donteseket hoz vagy miket tanacsol, de nemzetkozi szinten szerintem ez elegge szegyen.

Bezzeg en kurva jol tolnam a dolgokat, 3 nyelven kommunikalnek es a kinai partot is betelepitenem pestre a rozsadombra.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 1 2021 11:02pm
Ez az előváladék túl könnyen trollkodható.. Fidesz pártszékházban kiadják az ukázt, hogy kire szavazzanak aztán az eredménnyel meg kezdjen aki-amit akar..
Másrészt meg most megy mindenki, kiadja a dühét azt lenyugszik.. másodjára meg (a tényleges választásokon) már nem lesz akkora a lendület.

Csak röhögni tudok az összes azon filozofálgatón, hogy így ellenzék-úgy ellenzék, mikor a napnál is világosabb, hogy a nagyobb eséllyel rendelkez(het)ő pártok tagjai (ha nem is mindenki, de) kilóra vannak megvéve és a dolguk egy hiteles bohócperformansz előadása.
Még is mi a francnak pisálnál szembe a széllel mikor 1.4 millió a nettód? A NÉPÉRT meg egy élhetőbb Magyarországért meg az apád faszáért, nyilván. Ki a faszt érdekel a nép mikor mindenki olyan hülye mint a seggem?! LUL Olyan mintha egy degenerált, agresszív, hülye barmon akarnál segíteni aki veri a családját meg egész nap iszik. Mi a francnak küzdenél baromságokért mikor egy könnyű-jó életed lehet egy-két falnak rohanással, ficsúrozással, zsák krumplis performansszal, felszólalással etc?! Az egyetlen reális érv az lehet, hogy nem a te haverjaid meg családod van a közpénzszivattyú kellemesebbik végén. Viszont ha emiatt csinálják akkor meg teljesen mindegy melyik haveri kör nyúzza rólatok a bőrt.

Ez ilyen és nem fog változni. Legyen egy olyan szakmád amivel a politikától függetlenül is jól élhetsz és akkor lehet szarni rá, vagy menj el és reméld, hogy a legtöbben így tesznek aztán egyszer végre valamikor megszűnik ez a gennyes métely Európa testén.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 1 2021 11:23pm
Quote (Smat @ Jun 2 2021 05:52am)
Engem erdekelne CsillagTomi velemenye Karigeri nem letezo angoltudasarol es hogy ez most tenyleg ennyire gaz-e vagy csak jo a fideszpropaganda?
Szvsz eleg gaz hogy egy hellot nem tud kikopni angolul es igy lett bp polgarmestere. Nyilvan ez nem befolyasolja hogy milyen donteseket hoz vagy miket tanacsol, de nemzetkozi szinten szerintem ez elegge szegyen.

Bezzeg en kurva jol tolnam a dolgokat, 3 nyelven kommunikalnek es a kinai partot is betelepitenem pestre a rozsadombra.




Go Back To Magyar Topic List
Prev1124312441245124612471468Next
Add Reply New Topic New Poll