d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1124212431244124512461468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 26 2021 04:34am
Quote (Fej @ 26 May 2021 12:30)
Gondolom csináltak felméréseket és rájöttek h a soros/migrans vonal nemileg kifulladt, látszik hogy már több mint egy hónapja váltottak gyurcsanyra, nincs olyan nap h ne ő lenne a címlapon, 18-ban ez így volt a migránsokkal meg sorossal

Bár szerintem ezaz egy téma (gyurcsany) nem lesz elég, majd megint jönnek a semmiből olyan hiteles informátorok mint 18-ban terry black, aki elmondta h ki szokott seggbe kukizni és ki nem, mindezt napi szinten az origon :D majd az igazi szartenger kellően időzítve pont a választások előtt lesz

Én már várom, csak reménykedni tudok h előkerülnek még ilyen borkai/szajer fele esetek, mert a magyarok nagy része csak ilyenre kapja fel a fejet, plusz az egészen biztos h a titkosszolgálat, állami szamvevoszek már gyűjti az infokat az ellenzékről


en csak azt figyeltem meg, hogy miota megvan x millio beoltott, es mar nem hal meg napi 300 ember, azota jonnek a migrancsok mindenhol. micsoda veletlen :S
m4t neztem uszas + f1 miatt, es az 1perces 'hirek'bol tudtam meg ezeket
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
May 26 2021 02:21pm
Elkúrtuk 2 - Elloptuk ( Orbán )
Megkúrtak ( Szájer )
Megkúrtam ( Borkai )

Hirtelen ezek jutottak eszembe, miután megnéztem a trailer-t. Remélem, igazi shitfest lesz az egész, talán még a sub is tanulhat egy-két aljas húzást.

Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban? Én világ életemben utáltam, de hát a másik... Kezdetű mondokákat, a felelősség nálam máshol kezdődik.

A Szájer-es reddit worldnews post után remélem, hogy bezsebelnek egy imdb antitrophy-t is.

Valószínűleg strucc vagyok, de ilyen szintű 'munkát' más országokban is ritkán látni. Herr Pörkőt'szaft, vigye már el a faszba a koleszterin.

Beleolvastam a FB-os posztba Orbántól, vicces hogy az emberek 80%-a ( írástudatlanok is ) kérdőre vonják Viktort. Sokaknál még mindig nem csengett le a Covid, ezt nehéz lesz megvenni krumplival most.

This post was edited by ecnebketto on May 26 2021 02:51pm
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
May 26 2021 02:52pm
kurwo edit : /

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2021 12:22am
Quote (ecnebketto @ May 26 2021 10:21pm)
Elkúrtuk 2 - Elloptuk ( Orbán )
Megkúrtak ( Szájer )
Megkúrtam ( Borkai )

Hirtelen ezek jutottak eszembe, miután megnéztem a trailer-t. Remélem, igazi shitfest lesz az egész, talán még a sub is tanulhat egy-két aljas húzást.

Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban? Én világ életemben utáltam, de hát a másik... Kezdetű mondokákat, a felelősség nálam máshol kezdődik.

A Szájer-es reddit worldnews post után remélem, hogy bezsebelnek egy imdb antitrophy-t is.

Valószínűleg strucc vagyok, de ilyen szintű 'munkát' más országokban is ritkán látni. Herr Pörkőt'szaft, vigye már el a faszba a koleszterin.

Beleolvastam a FB-os posztba Orbántól, vicces hogy az emberek 80%-a ( írástudatlanok is ) kérdőre vonják Viktort. Sokaknál még mindig nem csengett le a Covid, ezt nehéz lesz megvenni krumplival most.


Szerintem rohadtul kontraproduktív ez a gyűlöletkampány, de az a baj, hogy bármennyire is az, a stabil ~2.5 millió fidesz szavazótábort ez nem ingatja meg.
A bizonytalan szavazók pedig nem fognak csak azért az ellenzékre szavazni, mert hányingerük van a fidesz propagandától - ezt vártuk 2018-ban is, mégsem történt meg.
Szóval imo továbbra is az ellenzék kommunikációján, meggyőző képességén múlik, hogy 2022-ben lesz-e kormányváltás. Én a mostani ellenzéki teljesítmény alapján, ebben nem igazán hiszek.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2021 04:18am
Quote (-joey- @ May 27 2021 08:22am)
Szerintem rohadtul kontraproduktív ez a gyűlöletkampány, de az a baj, hogy bármennyire is az, a stabil ~2.5 millió fidesz szavazótábort ez nem ingatja meg.
A bizonytalan szavazók pedig nem fognak csak azért az ellenzékre szavazni, mert hányingerük van a fidesz propagandától - ezt vártuk 2018-ban is, mégsem történt meg.
Szóval imo továbbra is az ellenzék kommunikációján, meggyőző képességén múlik, hogy 2022-ben lesz-e kormányváltás. Én a mostani ellenzéki teljesítmény alapján, ebben nem igazán hiszek.



egyébként én is így látom
így nagyon könnyen fog nyerni Karácsony az előválasztáson, olyan hypeot generálnak köré

a fideszes szavazókon szerintem kevesen veszik be hogy Karácsony Gyurcsány jelöltje, főleg hogy ott van Dobrev Klára mint Gyurcsány ACTUAL jelöltje
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 27 2021 04:33am
Quote (ecnebketto @ 26 May 2021 22:21)
Elkúrtuk 2 - Elloptuk ( Orbán )
Megkúrtak ( Szájer )
Megkúrtam ( Borkai )

Hirtelen ezek jutottak eszembe, miután megnéztem a trailer-t. Remélem, igazi shitfest lesz az egész, talán még a sub is tanulhat egy-két aljas húzást.

Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban? Én világ életemben utáltam, de hát a másik... Kezdetű mondokákat, a felelősség nálam máshol kezdődik.

A Szájer-es reddit worldnews post után remélem, hogy bezsebelnek egy imdb antitrophy-t is.

Valószínűleg strucc vagyok, de ilyen szintű 'munkát' más országokban is ritkán látni. Herr Pörkőt'szaft, vigye már el a faszba a koleszterin.

Beleolvastam a FB-os posztba Orbántól, vicces hogy az emberek 80%-a ( írástudatlanok is ) kérdőre vonják Viktort. Sokaknál még mindig nem csengett le a Covid, ezt nehéz lesz megvenni krumplival most.


memekben gazdag ev lesz valasztasokig, az tuti. meg utana is ofc
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2021 04:35am


Nem semmi mondat. :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 28 2021 07:25am
https://www.facebook.com/kocsismate/posts/10158687511978241

A Kaleta-botrány után még van bőr a mocskos pofáján... Eszméletlen, amit ezek művelnek.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 28 2021 02:05pm
Partizánnak jobb oldali verziója épül, Patrióta, meghallgattam az első videóját
Az eldöntött már, hogy Karigeri nyeri az előválasztást, és mindez Gyurcsány terve -> csak azért őt indítják, hogy majd lesöpri és átveszi tőle a hatalmat
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 28 2021 11:57pm
Quote (Ghostmasterq @ May 28 2021 10:05pm)
Partizánnak jobb oldali verziója épül, Patrióta, meghallgattam az első videóját
Az eldöntött már, hogy Karigeri nyeri az előválasztást, és mindez Gyurcsány terve -> csak azért őt indítják, hogy majd lesöpri és átveszi tőle a hatalmat


Pilip teljesen hiteles patriótának tűnik a 4 millió forintos órájával (kommentek között írták a típusát).
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124212431244124512461468Next
Add Reply New Topic New Poll