d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1124212431244124512461311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 16 2010 09:27am
Quote (Ad4mz @ 16 May 2010 12:40)
fogyj le és a profilod is gyorsabb lesz


Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 16 2010 09:35am
Quote (zenebuddhizmus @ 16 May 2010 17:27)
http://i655.photobucket.com/albums/uu271/BRSox307/95InternetHigh-Five.jpg


gonoszak vagytok
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 16 2010 09:35am
Quote (sunnymarcell @ May 16 2010 04:35pm)
gonoszak vagytok


te meg idegesítő és buta
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 16 2010 09:36am
Quote (Vharimatras @ 16 May 2010 17:35)
te meg idegesítő és buta


te meg

Csatlakozott: Jan 3 2008

btw. én se vagyok jobb

This post was edited by sunnymarcell on May 16 2010 09:36am
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 16 2010 09:59am
Quote (sunnymarcell @ 16 May 2010 16:36)
te meg

Csatlakozott: Jan 3 2008

btw. én se vagyok jobb


ezt te sem gondoltad komolyan ugye ? :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 16 2010 12:18pm
Quote (sunnymarcell @ May 16 2010 03:35pm)
gonoszak vagytok


te meg kövér

Quote (sunnymarcell @ May 16 2010 03:36pm)
te meg

Csatlakozott: Jan 3 2008

btw. én se vagyok jobb


ez csak akkor vicces, ha syl mondja
te egy utolsó random vagy

This post was edited by xGurke on May 16 2010 12:19pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 16 2010 12:40pm
Valaki tudna segíteni? Olyan tutorialokat keresek, amelyek kifejezetten a digitális fotókhoz kapcsolódik, utómunkákról, stbstb..
Esetleg ötleteket, programokat stbstb..

Jelenleg lightroom amit használok..

első próba..
eredeti: http://img22.imageshack.us/img22/9051/dscf0090m.jpg
utómunkával: http://img522.imageshack.us/img522/5673/aaahx.jpg


jaa és miért ilyen gáz képeket készít ez a vacak? rendben hogy kompakt gép, meg olcsó kategória, de akkor is :S
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 16 2010 12:58pm
Quote (banyek @ May 16 2010 06:40pm)
Valaki tudna segíteni? Olyan tutorialokat keresek, amelyek kifejezetten a digitális fotókhoz kapcsolódik, utómunkákról, stbstb..
Esetleg ötleteket, programokat stbstb..

Jelenleg lightroom amit használok..

első próba..
eredeti: http://img22.imageshack.us/img22/9051/dscf0090m.jpg
utómunkával:  http://img522.imageshack.us/img522/5673/aaahx.jpg


jaa és miért ilyen gáz képeket készít ez a vacak? rendben hogy kompakt gép, meg olcsó kategória, de akkor is :S


ace07 segítségére lesz szükséged, szerintem : )
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 16 2010 01:31pm
csináltam egy hátteret arra ráhuzok egy akármilyen képet éskülön amit rahuztam azt nem engedi editelni :S
külön "fülön" kell dolgozni és utána ráhuzni a háttérre ? illetve még az a problémám hogy az istenért se tudom jol megcisnálni a koponyát illetve a kardot
megcsinálom ugy ahogy le van irva a de a fehér háttér nem tűnik el csak más színű lesz ergo ha ráhuzom a kardot akkor az full kitakarja mert a koponya nem körvonalas :S

http://photoshoptutorials.ws/photoshop-tutorials/photo-manipulation/design-a-contemporary-poster.html

step 2-3 nál akadok el :S rátudom rakni de szar

iso help

az első lépésnél se törli ki a körülötte lévő cuccost hanem fill van törlés helyett :S

This post was edited by b_daniel on May 16 2010 01:35pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 16 2010 06:54pm
fluidmask3, érdemes kipróbálni ;)

http://www.vertustech.com/fluidMask/gallery.html


Esetleg ha valaki már megvette, segíthetne nekem is, hogy hol :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124212431244124512461311Next
Closed New Topic New Poll