d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1124012411242124312441311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 14 2010 03:47pm
Quote (Fezmin @ 14 May 2010 18:57)
Nekem ezek az össze-vissza csápok, meg a nagy + jel nem nagyon jön be, meg valóban a mikró se túl mutatós a háttérben! :)

Viszont a színek egész szépek! :)


ja, a színvilág tetszett meg nekem is elsőre nagyon...
tökszép így halványítva a lila meg a sárga :drool:
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 14 2010 05:20pm
Quote (Fezmin @ 14 May 2010 17:57)
Nekem ezek az össze-vissza csápok, meg a nagy + jel nem nagyon jön be, meg valóban a mikró se túl mutatós a háttérben! :)

Viszont a színek egész szépek! :)


Szertinem túl tompa de lehet hogy csak az lcd-m nem adja át
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 15 2010 06:57am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=43534907&f=111

texxas xd

és bump:
akinek van kedve ,és ideje, készíthetne nekem egy sig-et a bal oldali nö arca kéne rá
és valahova a egy "Feel Like a Monster"felirat,nameg a forumos nevem.
ha kedve van a jelentkezönek egy avat is készithet
nem rendelkezem sok fg-vel de 50-75fg-t felajánlok


http://news.uns.purdue.edu/images/2010/skillet.jpg

elöre is köszönöm =)

This post was edited by harcikacsa17 on May 15 2010 06:57am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 15 2010 07:03am
Quote (harcikacsa17 @ May 15 2010 12:57pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=43534907&f=111

texxas xd

és bump:
akinek van kedve ,és ideje, készíthetne nekem egy sig-et a bal oldali nö arca kéne rá
és valahova a egy "Feel Like a Monster"felirat,nameg a forumos nevem.
ha kedve van a jelentkezönek egy avat is készithet
nem rendelkezem sok fg-vel de 50-75fg-t felajánlok


http://news.uns.purdue.edu/images/2010/skillet.jpg

elöre is köszönöm =)


akárhányszor bumpolhatod
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 15 2010 09:24am
Quote (harcikacsa17 @ May 15 2010 12:57pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=43534907&f=111

texxas xd

és bump:
akinek van kedve ,és ideje, készíthetne nekem egy sig-et a bal oldali nö arca kéne rá
és valahova a egy "Feel Like a Monster"felirat,nameg a forumos nevem.
ha kedve van a jelentkezönek egy avat is készithet
nem rendelkezem sok fg-vel de 50-75fg-t felajánlok


http://news.uns.purdue.edu/images/2010/skillet.jpg

elöre is köszönöm =)


kik ezek a ratyik?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 15 2010 09:38am
Quote (Frostler @ 15 May 2010 16:24)
kik ezek a ratyik?


Skillet

ezen a képen tényleng ratyisan néznek ki de a zenéjük n1
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 15 2010 12:46pm
Quote (Sup3RN0Va @ May 15 2010 04:38pm)
Skillet

ezen a képen tényleng ratyisan néznek ki de a zenéjük n1


vouch
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
May 15 2010 02:53pm
Quote (Sup3RN0Va @ 15 May 2010 17:38)
Skillet

ezen a képen tényleng ratyisan néznek ki de a zenéjük n1


this.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 15 2010 02:58pm
Quote (Sup3RN0Va @ 15 May 2010 17:38)
Skillet

ezen a képen tényleng ratyisan néznek ki de a zenéjük n1


nem hiszem
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
May 15 2010 05:08pm
Mind1. inkább r8 profile & sig.

This post was edited by Paff on May 15 2010 05:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1124012411242124312441311Next
Closed New Topic New Poll