Quote (Fezmin @ 14 May 2010 18:57)
Nekem ezek az össze-vissza csápok, meg a nagy + jel nem nagyon jön be, meg valóban a mikró se túl mutatós a háttérben!

Viszont a színek egész szépek!

ja, a színvilág tetszett meg nekem is elsőre nagyon...
tökszép így halványítva a lila meg a sárga
