d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1123912401241124212431468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 22 2021 02:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 22 2021 03:34pm)
okok


Mostmar menj mar a faszomba, alig beszel angolul

Nem tudom milyen tronon ulsz de lezuhanhatnal par emeletet igazan
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 22 2021 09:14pm
Quote (SteelMeetsSteel @ May 21 2021 12:57pm)
gondolom iparfuggo, a masodik nyelv valszeg inkabb csak a nem angol cegeknel elvaras/elony



ami tokeletes alapot ad arra, hogy megitelje valakinek a nyelvtudasat akit sajat bevallasa szerint se hallott angolul beszelni evek ota



Természetesen
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 22 2021 09:18pm
Quote (Vismajor @ May 22 2021 10:58pm)
Mostmar menj mar a faszomba, alig beszel angolul

Nem tudom milyen tronon ulsz de lezuhanhatnal par emeletet igazan



Most már muszáj leszel egy videoban bebizonyitani a nyelvtudásod
Lehetőleg a grúziai éces hegyikecskékről beszélj benne
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 22 2021 10:00pm
Jol toljatok sracok, vesszetek ossze rajta hogy kinek jobb az altalanos iskolas angolja lel
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 22 2021 10:24pm
Quote (Smat @ May 23 2021 06:00am)
Jol toljatok sracok, vesszetek ossze rajta hogy kinek jobb az altalanos iskolas angolja lel



faszméregetés is lehetne, csak akkor nem rúgnál labdába
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 22 2021 10:46pm
Quote (anyd @ 23 May 2021 12:24)
faszméregetés is lehetne, csak akkor nem rúgnál labdába


Mi a faszert vagy kivancsi az en faszomra, Levente?
Nincs semmi problemam a melegekkel, sot, tamogatom a nyitottsagodat, de en nem vagyok meleg.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 22 2021 11:44pm
Quote (Smat @ May 23 2021 06:46am)
Mi a faszert vagy kivancsi az en faszomra, Levente?
Nincs semmi problemam a melegekkel, sot, tamogatom a nyitottsagodat, de en nem vagyok meleg.


Ne haragudj, de nem birom elkepzelni hogy egyszeruen ennyire szanalmas idiotak leteznek mint te,
miert alkotsz illetve irsz rolam velemenyt amikor nem is ismersz eloben, nem tudod hogy ki vagyok es miket vittem veghez,
egyszeruen csak itt irkalod a hulyeseged nekem mint valami taknyos kis hulye gyerek, noljel mar fel.
De amint latom a kovetkezo kommented se lesz jobb 1 fokkal sem, mivel egyszeruen primitiv leny vagy,
es ezzel nem sertegetlek mivel a primitiv nem serto szo, hanem egyszeruen egy nulla intelligenciaval rendelkezo agy definicioja,
es arra krealtak hogy kategorizaljam az ilyen hulye gyerekeket mint te.
Hogy jossz ahhoz hogy velemenyt alkoss olyanrol akit meg jatekba is alig ismersz, sokszor meg eloben se lehet velemenyt alkotni emberekrol,
csak miutan valtottal veluk par szot es most ne haragudj, de ugy erzem nem szeretnek lesulyedni a te elkorcsosult szellemi szintedre es a kis fantazia vilagodra,
illetve tovabb folytatni a veled valo informacio cseret illetve kommunkaciot ezen a szegeny kommunikacios csatornan.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 22 2021 11:48pm
Quote (anyd @ 23 May 2021 13:44)
Ne haragudj, de nem birom elkepzelni hogy egyszeruen ennyire szanalmas idiotak leteznek mint te,
miert alkotsz illetve irsz rolam velemenyt amikor nem is ismersz eloben, nem tudod hogy ki vagyok es miket vittem veghez,
egyszeruen csak itt irkalod a hulyeseged nekem mint valami taknyos kis hulye gyerek, noljel mar fel.
De amint latom a kovetkezo kommented se lesz jobb 1 fokkal sem, mivel egyszeruen primitiv leny vagy,
es ezzel nem sertegetlek mivel a primitiv nem serto szo, hanem egyszeruen egy nulla intelligenciaval rendelkezo agy definicioja,
es arra krealtak hogy kategorizaljam az ilyen hulye gyerekeket mint te.
Hogy jossz ahhoz hogy velemenyt alkoss olyanrol akit meg jatekba is alig ismersz, sokszor meg eloben se lehet velemenyt alkotni emberekrol,
csak miutan valtottal veluk par szot es most ne haragudj, de ugy erzem nem szeretnek lesulyedni a te elkorcsosult szellemi szintedre es a kis fantazia vilagodra,
illetve tovabb folytatni a veled valo informacio cseret illetve kommunkaciot ezen a szegeny kommunikacios csatornan.


irl rohogtem
nice

/e

Kajnista/Dir?

This post was edited by Smat on May 22 2021 11:48pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 22 2021 11:51pm
Quote (Smat @ May 23 2021 07:48am)
irl rohogtem
nice

/e

Kajnista/Dir?



Kajni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 23 2021 12:16am
Szeretném veletek közölni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123912401241124212431468Next
Add Reply New Topic New Poll