d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1123912401241124212431311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 13 2010 03:37pm
Quote (TeXxas @ May 13 2010 05:25pm)
http://i42.tinypic.com/2iv1kic.jpg


szar
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 13 2010 03:38pm
Quote (Frostler @ 13 May 2010 23:37)
szar


neked jobb?

oh wait

This post was edited by sunnymarcell on May 13 2010 03:39pm
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 13 2010 03:55pm
Quote (sunnymarcell @ May 13 2010 09:38pm)
neked jobb?

oh wait


kuss

amúgymeg:
http://img688.imageshack.us/img688/6527/frosb.png


legjobb sig a hunsubon

This post was edited by Frostler on May 13 2010 03:56pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 13 2010 04:07pm
Quote (Frostler @ 13 May 2010 21:55)
kuss

amúgymeg:
http://img688.imageshack.us/img688/6527/frosb.png


legjobb sig a hunsubon


:lol:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 13 2010 08:55pm


tsinos.

/e most látom a háttérben a konyhát, így már nemis tetszik annyira.

This post was edited by bajcli on May 13 2010 08:56pm
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 14 2010 12:04am
Quote (Vharimatras @ 13 May 2010 18:32)
az arca bal oldalán mi az a hányás? ha az nem lenne egész jó lenne


az előzőn is volt egy hasonló folt, igaz az lopott sig, és arra úgy került légypiszok :D

..de csak próbáltam vicces lenni, mindegy is(bocsi), szerintem egész jó, de azt a foltot javítani kellene..

Quote (Frostler @ 13 May 2010 22:55)
kuss

amúgymeg:
http://img688.imageshack.us/img688/6527/frosb.png


legjobb sig a hunsubon


nemsokára jön a következő, legkésőbb most hétvége, ígérem :D

This post was edited by banyek on May 14 2010 12:05am
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 14 2010 04:21am
Quote (TeXxas @ 13 May 2010 18:25)
http://i42.tinypic.com/2iv1kic.jpg


nem ismersz másik betűtípust ?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 14 2010 04:53am
Quote (bajcli @ May 14 2010 03:55am)
http://i42.tinypic.com/j9ys8z.jpg

tsinos.

/e most látom a háttérben a konyhát, így már nemis tetszik annyira.


minden big bang theory sig epic, ez is
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 14 2010 06:02am
Quote (b_daniel @ 14 May 2010 12:21)
nem ismersz másik betűtípust ?


de, azt a cikornyás szart, amivel az előző hatvan sigjét csinálta.
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
May 14 2010 10:57am
Quote (bajcli @ May 14 2010 03:55am)
http://i42.tinypic.com/j9ys8z.jpg

tsinos.

/e most látom a háttérben a konyhát, így már nemis tetszik annyira.


Nekem ezek az össze-vissza csápok, meg a nagy + jel nem nagyon jön be, meg valóban a mikró se túl mutatós a háttérben! :)

Viszont a színek egész szépek! :)

This post was edited by Fezmin on May 14 2010 10:58am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123912401241124212431311Next
Closed New Topic New Poll