Quote (Vharimatras @ 13 May 2010 18:32)
az arca bal oldalán mi az a hányás? ha az nem lenne egész jó lenne
az előzőn is volt egy hasonló folt, igaz az lopott sig, és arra úgy került légypiszok

..de csak próbáltam vicces lenni, mindegy is(bocsi), szerintem egész jó, de azt a foltot javítani kellene..
Quote (Frostler @ 13 May 2010 22:55)
nemsokára jön a következő, legkésőbb most hétvége, ígérem
This post was edited by banyek on May 14 2010 12:05am