1v1, nuke, terror oldal
Gyerek viszi le a bombát rámpán, ct üldözi kakas alól, rámpán szintén. Rábsz gránátot flasht, majd úgy kezdi el rakni a bombát hogy rámpáról kitünőnen látható...ahelyett h felmenni csatin v kivárná v mitudomén
az ilyen nyomorék mit érez?
meg imádom az ilet, 2v2, kibaszunk 2 flasht a-n, aztán elmegyünk rámpára, onnan walkolunk(!) mondom havernak h te felmész rámpára én meg main(nyugati)
walkolok továb, elhagyom kakas, csóka kijön mainból sé 1 golyóval fejbelő
mert ez olyan kruva egyértelmű h a-n dobálgatjuk a flasheket, és nem lemegyünk, vagy kakas, vagy a, vgay mitudomén, HANEM ÉN KINT WALKOLOK MAIN FELÉ
faszomat az ilyenbe
This post was edited by Vismajor on Jan 13 2014 04:28am