d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1123124125126127614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 12 2014 05:38pm
meglett a 10 win
ez jóez?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 05:41pm
Quote (hedgehogsword @ Jan 13 2014 12:38am)
meglett a 10 win
ez jóez?
http://img12.imageshack.us/img12/8831/ql6o.jpg


y, kezdésnek fasza
sőt, én is szívesebben kezdtem volna ott, engem bepakolt master elitbe és mindenki szarrá lőtt, nem volt vmi élvezetes
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 06:48pm


lassan uninstall
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 07:32pm
ezért rakott vissza master-be, hogy utána 7 darab solyóm II-vel rakjon össze (akiket amúgy laposra vertem)

makes sense

[ ] yes

[x] no



This post was edited by Anarkin on Jan 12 2014 07:32pm
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 07:37pm
Quote (Anarkin @ Jan 13 2014 02:32am)
ezért rakott vissza master-be, hogy utána 7 darab solyóm II-vel rakjon össze (akiket amúgy laposra vertem)

makes sense

[  ] yes

[x] no

http://3.ii.gl/ibjl5P.png


gondolom akkor lassan visszarak
engem visszrakott master guardian elitebe
azóta meccsek
16-2
16-1
16-10
16-11
meg volt egy 10-16 lsot is de az a franciás hájg gyerek miatt volt ccblen 30 fpssel szal azt nem számolom :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 02:31am
Quote (Vismajor @ 13 Jan 2014 02:37)
gondolom akkor lassan visszarak
engem visszrakott master guardian elitebe
azóta meccsek
16-2
16-1
16-10
16-11
meg volt egy 10-16 lsot is de az a franciás hájg gyerek miatt volt ccblen 30 fpssel szal azt nem számolom :D


én azért nem szerettem azt a groupot mert ott tényleg jóval alacsonyabb a szint
azért sheriffbe már van kihívás

tegnap játszottam egy klánnal, ilyen qpad meg akármilyen flancos szponzorok és olyan szarok voltak h hihetetlen, a játék feléig kb én carryztem a csapatot
15-15 :/

This post was edited by fahrii on Jan 13 2014 02:33am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 13 2014 04:26am
1v1, nuke, terror oldal
Gyerek viszi le a bombát rámpán, ct üldözi kakas alól, rámpán szintén. Rábsz gránátot flasht, majd úgy kezdi el rakni a bombát hogy rámpáról kitünőnen látható...ahelyett h felmenni csatin v kivárná v mitudomén
az ilyen nyomorék mit érez?

meg imádom az ilet, 2v2, kibaszunk 2 flasht a-n, aztán elmegyünk rámpára, onnan walkolunk(!) mondom havernak h te felmész rámpára én meg main(nyugati)
walkolok továb, elhagyom kakas, csóka kijön mainból sé 1 golyóval fejbelő
mert ez olyan kruva egyértelmű h a-n dobálgatjuk a flasheket, és nem lemegyünk, vagy kakas, vagy a, vgay mitudomén, HANEM ÉN KINT WALKOLOK MAIN FELÉ
faszomat az ilyenbe

This post was edited by Vismajor on Jan 13 2014 04:28am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 13 2014 06:21am
Quote (hedgehogsword @ 13 Jan 2014 00:38)
meglett a 10 win
ez jóez?
http://img12.imageshack.us/img12/8831/ql6o.jpg


kb mindenki innen kezd (aki egyedül tolja ki a 10 meccset, húzás nélkül...)
én asszem gold nova 4ről kezdtem

This post was edited by fahrii on Jan 13 2014 06:22am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 13 2014 06:23am
Quote (fahrii @ Jan 13 2014 02:21pm)
kb mindenki innen kezd (aki egyedül tolja ki a 10 meccset, húzás nélkül...)
én asszem gold nova 4ről kezdtem


Barcsak en is itt kezdtem volna :d
Van mar 25 meccsem kb de meg mindig silver :s
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 13 2014 06:43am
Quote (putincykavodka @ Jan 13 2014 01:23pm)
Barcsak en is itt kezdtem volna :d
Van mar 25 meccsem kb de meg mindig silver :s


lol nope, lol
wrong quote
fahrinak akart menni, dehogy kezd mindenki gold novában
Quote (RRC @ Jan 12 2014 10:22pm)
kint védem b-nél a bombát 20 hpn

csapattársam rámbassza a molotov koktélt és meghalok


ha kint védenéd a bombát 20 hpvla én is rád dobtam volna lyl

This post was edited by Vismajor on Jan 13 2014 06:44am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123124125126127614Next
Add Reply New Topic New Poll