Quote (bajcli @ 16 Dec 2013 23:34)
halistennek mindenki akkor kapja meg a betat, amikor mar masodik napja all a login szerver
ja, nem tudom szavakba önteni az érzést, mikor feltelepítem, végre kipróbálnám, de nem lehet belogolni
Átlogoltam amerikára, kíváncsi vagyok, h itt menni fog-e
faszom, elindul a játék, és kiírja, h "tündérkék megakadályoztak a csatlakozásban, várjak míg eltűnnek"
This post was edited by zsansaccount on Dec 16 2013 04:00pm