Quote (daneeka10 @ 4 Feb 2012 13:08)
voltam már pár itthoni hangszerüzletben, mindenütt faszkalapok vannak egy győrit leszámítva, asszem a Coda a legalja kiszolgálásilag
coda a rákóczi téri, nem? én voltam ott régebben, talán 3-4 éve, akkor teljesen korrektek voltak