d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11231241251261275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Feb 4 2012 06:03am
that feel when elmész -20 fokba egy hangszerüzletbe mivel honlapjuk szerint nyitva vannak és ofc be van zárva az a kibebaszott retkes szar
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2012 06:07am
Quote (TellMeBaby @ 4 Feb 2012 14:03)
that feel when elmész -20 fokba egy hangszerüzletbe mivel honlapjuk szerint nyitva vannak és ofc be van zárva az a kibebaszott retkes szar


telefon, hi
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 4 2012 06:08am
Quote (TellMeBaby @ Feb 4 2012 02:03pm)
that feel when elmész -20 fokba egy hangszerüzletbe mivel honlapjuk szerint nyitva vannak és ofc be van zárva az a kibebaszott retkes szar


voltam már pár itthoni hangszerüzletben, mindenütt faszkalapok vannak egy győrit leszámítva, asszem a Coda a legalja kiszolgálásilag
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Feb 4 2012 06:13am
Quote (daneeka10 @ Feb 4 2012 01:08pm)
voltam már pár itthoni hangszerüzletben, mindenütt faszkalapok vannak egy győrit leszámítva, asszem a Coda a legalja kiszolgálásilag


nálunk van egy fasza hangszerüzlet de mivel az zárva volt gondoltam elmegyek egy másikhoz

This post was edited by TellMeBaby on Feb 4 2012 06:13am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 4 2012 01:28pm
>that feel when kint vagy a konyhában csinálni magadnak kaját, bent a szobádban meg szól a zene a hifiről és egyszer csak a csengőhangod szól, te meg berohansz a szobádba hogy felvedd a telefonod.

This post was edited by Cpt_Ghost on Feb 4 2012 01:28pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 4 2012 01:29pm
Quote (daneeka10 @ 4 Feb 2012 13:08)
voltam már pár itthoni hangszerüzletben, mindenütt faszkalapok vannak egy győrit leszámítva, asszem a Coda a legalja kiszolgálásilag


coda a rákóczi téri, nem? én voltam ott régebben, talán 3-4 éve, akkor teljesen korrektek voltak
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 5 2012 04:12am
tfw anyád reggel takarítás közbe dobja ki a tegnapi kotont mert otthagytad este az asztalon és a bnőd se vette észre reggel amikor elment 8D

szar történik ha túl sok rl

This post was edited by Lacii on Feb 5 2012 04:13am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 5 2012 04:26am
Quote (Lacii @ 5 Feb 2012 12:12)
tfw anyád reggel takarítás közbe dobja ki a tegnapi kotont mert otthagytad este az asztalon és a bnőd se vette észre reggel amikor elment 8D

szar történik ha túl sok rl


örülök hogy a fajtád legalább nem szaporodik
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 5 2012 04:30am
Quote (josheide @ Feb 5 2012 11:26am)
örülök hogy a fajtád legalább nem szaporodik


Értelmét nem látom 2x évesen gyereknek, főleg hogy nem is szeretem az illetőt csak dugni kellllllllllll

This post was edited by Lacii on Feb 5 2012 04:31am
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 04:56am
Quote (josheide @ Feb 5 2012 11:26am)
örülök hogy a fajtád legalább nem szaporodik


ennek én is örülök
Go Back To Magyar Topic List
Prev11231241251261275001Next
Closed New Topic New Poll