d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11231241251261274303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2011 04:54am
Quote (N4aBz @ Jun 3 2011 10:41am)
iso game ! eve 3k-s?


1350
ha felenged
megyek.

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 3 2011 04:55am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 3 2011 07:14am
Quote (harcikacsa17 @ 3 Jun 2011 08:49)
jó volt srácok:D


tegnap este 5 win egyhuzamban, alig bírtam abbahagyni a játékot :D 5kor feküdtem le kb, nemrég keltem :D benyomom a kávémat és folytathatjuk 8D

server status: busy. szal előtte zuhanyzok is :D

This post was edited by zsansaccount on Jun 3 2011 07:15am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 3 2011 11:52am
Két mai gémem, új karikkal.



Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2011 02:25pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 31 May 2011 21:00)
q+w+normal attack+

ghostblade altalaban
sheen ha burst kell
...

es ne legyel mar buta, qval kurvanagyokat lehet utni, foleg sheenel egyutt

20% as(vagy m,ennyit ad zerkboots, tudja faszom) tenyleg jobban megeri mint 30 mdef meg a tenacity? ne legyel mar sotet


Pb useless, nagyon nullát ér, punci szar item, srsly.
20/5 rankeden, első 10 percben szétbasztam mindenkit Q+W-vel, end game az kb úgy zajlott le hogy triplakill(jax+garen+rammus), ashe b, rumble b, nexusnál álltak, rain+ulti+q, cu, gg.

inb4 kurva anyámat



This post was edited by Smat on Jun 3 2011 02:26pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 3 2011 04:57pm
latom uberpro meg mindig nyomorak
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 3 2011 05:04pm
omg nunu annyira epic :D legutóbbi 7ből 6 win
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2011 05:12pm
Quote (Moonflow @ 3 Jun 2011 22:57)
latom uberpro meg mindig nyomorak


Nou. Már rájöttem h pb useless item mfen.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 3 2011 05:18pm
Quote (Smat @ 4 Jun 2011 00:12)
Nou. Már rájöttem h pb useless item mfen.


En arra ertettem, hogy rinyalsz, amiert vagy nincs, vagy szar a tank, de kozben nem tankolsz te magad. Az meg, hogy Chogy szar, hat lol@u, mar bocs. Legjobb disruption style champ, kb. Stun, silence, massziv TRUE DAMAGE (!!!) nuke, mi kell meg?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 3 2011 05:19pm
Quote (Smat @ Jun 3 2011 09:25pm)
Pb useless, nagyon nullát ér, punci szar item, srsly.
20/5 rankeden, első 10 percben szétbasztam mindenkit Q+W-vel, end game az kb úgy zajlott le hogy triplakill(jax+garen+rammus), ashe b, rumble b, nexusnál álltak, rain+ulti+q, cu, gg.

inb4 kurva anyámat

http://img263.imageshack.us/img263/5018/wasez.png


nem akarlak megbantanai de nem te vagy kurwajo hjabnem az ellenfel szar

es a nununak emg a wwnek legalabb akkora haszna volt mint neked.

es a dupla ie baromsag
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 3 2011 05:21pm
Quote (Smat @ 3 Jun 2011 22:25)
Pb useless, nagyon nullát ér, punci szar item, srsly.
20/5 rankeden, első 10 percben szétbasztam mindenkit Q+W-vel, end game az kb úgy zajlott le hogy triplakill(jax+garen+rammus), ashe b, rumble b, nexusnál álltak, rain+ulti+q, cu, gg.

inb4 kurva anyámat

http://img263.imageshack.us/img263/5018/wasez.png


black cleaver + ie > 2 ie (imo)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11231241251261274303Next
Add Reply New Topic New Poll