☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
123
124
125
126
127
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 95018
Replies: 4396
Track Topic
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1241
Sep 23 2010 06:31am
Quote (Ad4mz @ 22 Sep 2010 20:05)
najó a tiéddel az a baj, hogy túl erős a gradient map
nincs is rajta
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1242
Sep 23 2010 06:36am
na megneztem egy smudge tutot de nem igazan vágtam le a dolgot
volt benne gradient map rész de az nem akart összejönni :/
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#1243
Sep 23 2010 06:42am
Quote (chickenbone @ Sep 23 2010 12:36pm)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/jedi.jpg
na megneztem egy smudge tutot de nem igazan vágtam le a dolgot
volt benne gradient map rész de az nem akart összejönni :/
hol nezed a tutorialt?
link plz
am nemrossz
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1244
Sep 23 2010 06:45am
Quote (harcikacsa17 @ Sep 23 2010 02:42pm)
hol nezed a tutorialt?
link plz
am nemrossz
http://www.sigtutorials.com
http://sigresource.com
http://infinitystyle.com
az első oldal a legbejövösebb eddig
ott nagyon kezdöknek is vannak cuccok
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#1245
Sep 23 2010 06:49am
Quote (chickenbone @ Sep 23 2010 12:45pm)
http://www.sigtutorials.com
http://sigresource.com
http://infinitystyle.com
az első oldal a legbejövösebb eddig
ott nagyon kezdöknek is vannak cuccok
ty
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#1246
Sep 23 2010 07:31am
ki csinál nekem egy avatart?
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#1247
Sep 23 2010 07:33am
Quote (dunaicapa @ Sep 23 2010 01:31pm)
ki csinál nekem egy avatart?
:coolface:
most painteltem, remélem jó lesz
This post was edited by Handryx on Sep 23 2010 07:34am
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1248
Sep 23 2010 07:59am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2010 14:31)
nincs is rajta
akkor mitől van ilyen telibefosott színe?
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1249
Sep 23 2010 08:56am
handrxnak csinált sig ~~
a jelenlegi tudásommal ennyire tom kitölteni a teret :/
majd olvasok majd még tutot ofc
This post was edited by chickenbone on Sep 23 2010 08:56am
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#1250
Sep 23 2010 10:07am
Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 16:56)
http://img835.imageshack.us/img835/5303/malac2.png
http://img85.imageshack.us/img85/2135/malac22.png
handrxnak csinált sig ~~
a jelenlegi tudásommal ennyire tom kitölteni a teret :/
majd olvasok majd még tutot ofc
szerintem ügyes vagy.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
123
124
125
126
127
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact