d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1123124125126127440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 23 2010 06:31am
Quote (Ad4mz @ 22 Sep 2010 20:05)
najó a tiéddel az a baj, hogy túl erős a gradient map


nincs is rajta :D
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 06:36am


na megneztem egy smudge tutot de nem igazan vágtam le a dolgot :wacko:
volt benne gradient map rész de az nem akart összejönni :/
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2010 06:42am
Quote (chickenbone @ Sep 23 2010 12:36pm)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/jedi.jpg

na megneztem egy smudge tutot de nem igazan vágtam le a dolgot :wacko:
volt benne gradient map rész de az nem akart összejönni :/


hol nezed a tutorialt?
link plz
am nemrossz
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 06:45am
Quote (harcikacsa17 @ Sep 23 2010 02:42pm)
hol nezed a tutorialt?
link plz
am nemrossz


http://www.sigtutorials.com

http://sigresource.com

http://infinitystyle.com

az első oldal a legbejövösebb eddig
ott nagyon kezdöknek is vannak cuccok
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2010 06:49am
Quote (chickenbone @ Sep 23 2010 12:45pm)
http://www.sigtutorials.com

http://sigresource.com

http://infinitystyle.com

az első oldal a legbejövösebb eddig
ott nagyon kezdöknek is vannak cuccok


ty
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 23 2010 07:31am
ki csinál nekem egy avatart?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 23 2010 07:33am
Quote (dunaicapa @ Sep 23 2010 01:31pm)
ki csinál nekem egy avatart?


:coolface:



most painteltem, remélem jó lesz

This post was edited by Handryx on Sep 23 2010 07:34am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 23 2010 07:59am
Quote (ElCapitano @ 23 Sep 2010 14:31)
nincs is rajta :D


akkor mitől van ilyen telibefosott színe?
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 23 2010 08:56am




handrxnak csinált sig ~~
a jelenlegi tudásommal ennyire tom kitölteni a teret :/
majd olvasok majd még tutot ofc

This post was edited by chickenbone on Sep 23 2010 08:56am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 23 2010 10:07am
Quote (chickenbone @ 23 Sep 2010 16:56)
http://img835.imageshack.us/img835/5303/malac2.png

http://img85.imageshack.us/img85/2135/malac22.png

handrxnak csinált sig ~~
a jelenlegi tudásommal ennyire tom kitölteni a teret :/
majd olvasok majd még tutot ofc


szerintem ügyes vagy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123124125126127440Next
Closed New Topic New Poll