d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11231241251261271141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 29 2012 10:26am
láttam a breaking bad min a négy évadját, végignéztem ezeket a képeket.
ÁHÁ, szóval ezt nevezik kurva nagy poénnak felétek! ok, minden nap tanul az ember..
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 30 2012 12:31am
április 1 :D

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2012 02:59am
Quote (kusziyoker @ 30 Jan 2012 07:31)
április 1 :D

http://www.youtube.com/watch?v=rOzXsqoJhtE


jaj de messze van...

addig nézem ezt:
http://port.hu/befuto_luck/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=125517&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

meg a Sherlockot

This post was edited by Inakwo on Jan 30 2012 03:00am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 30 2012 03:50am
Quote (kusziyoker @ 30 Jan 2012 07:31)
április 1 :D

http://www.youtube.com/watch?v=rOzXsqoJhtE


Jizz in my pants
Lehet nekiállok egy maratonnak és letolom még egyszer az s1-et,egy éjszaka alatt meg is lenne.

This post was edited by Rawen on Jan 30 2012 04:12am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 30 2012 06:18am
Quote (kusziyoker @ 30 Jan 2012 07:31)
április 1 :D

http://www.youtube.com/watch?v=rOzXsqoJhtE


omg :drool:
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Jan 30 2012 08:13am
most szedtem le fald fel amerikat
és kurva éhes lettem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2012 08:33am
Végeztem a Breaking Baddel, az utolsó évad abszolút nem jött be, elkaszáltam a fenébe
De összeségében nem bántam meg a ráfordított időt
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 30 2012 08:35am
No more Chuck :(

a happy enden dolgozhattak volna,mert ettől nem hánytam szivárványt.. eléggé kiábrándító volt.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 30 2012 09:05am
asszonnyal elkezdtük nézni a sherlockot

szájbabaszott jó :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 30 2012 09:07am
Quote (TouchCow @ Jan 30 2012 03:05pm)
asszonnyal elkezdtük nézni a sherlockot

szájbabaszott jó :D


ELMONDJAM A VÉGÉT?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11231241251261271141Next
Add Reply New Topic New Poll