d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1123124125126127341Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 06:01am
Quote (Oberon_os @ Thu, 16 Apr 2009, 13:57)
Elmész a sunyiba. Nemár!

/e
2 tag: beni, Klontar

BENIIIIIIIII!!! Van már amud? Kell 3 ele 99 life?


Te ott se voltal? :D

És de eladom, mert nincs egy olyan jatek hogy valami bug ne lenne, vagy valamin ne menne a vita...
Nem kell ez nekem, maradok LSnel, ott solozok, vagy barátokkal összeallok nomazezni, teljesen mas

Quote (beni @ Thu, 16 Apr 2009, 14:00)
300 fg miatt nem érdemes eldobni a duel karid :(




Elvileg inURFace árulja ptdk cuccait és aközött van 3 ele 94 life amu. De holnapig nem jutok d2höz úgysem.


kb annyiba került, többet meg nem akarok kérni érte, pláne barátokon akik megveszik, azokon nem akarok keresni...

This post was edited by Klontar on Apr 16 2009 06:03am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 16 2009 06:04am
Quote (kopek66 @ Thu, 16 Apr 2009, 11:59)
gyere inkább tvtzni


Sir, yes. Sir! De előbb megcsinálom az ebédet és megeszem, 15-20 perc max.

Quote (Klontar @ Thu, 16 Apr 2009, 12:01)
Te ott se voltal? :D

És de eladom, mert nincs egy olyan jatek hogy valami bug ne lenne, vagy valamin ne menne a vita...
Nem kell ez nekem, maradok LSnel, ott solozok, vagy barátokkal összeallok nomazezni, teljesen mas


Fura, amelyik game-t msn-en ledumálom cimborákkal, ott nincs gond. :D Pm me msn cím, 300 fg picsa, egy csarmot nem bírsz venni belőle.

Beni: miazhogy ptdk eladja a cuaait? Akkor mld shadowt sem csinál? csakmert vettem neki is 3shadow 95 life amut. :)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 06:05am
Quote (Oberon_os @ Thu, 16 Apr 2009, 14:04)
Sir, yes. Sir! De előbb megcsinálom az ebédet és megeszem, 15-20 perc max.



Fura, amelyik game-t msn-en ledumálom cimborákkal, ott nincs gond. :D Pm me msn cím, 300 fg picsa, egy csarmot nem bírsz venni belőle.

Beni: miazhogy ptdk eladja a cuaait? Akkor mld shadowt sem csinál? csakmert vettem neki is 3shadow 95 life amut. :)


De igazabol, 300 fgvel lesz meg a charmra a penzem :) és mindjart pmelek
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 16 2009 06:06am
Quote (Oberon_os @ Thu, Apr 16 2009, 01:04pm)
Sir, yes. Sir! De előbb megcsinálom az ebédet és megeszem, 15-20 perc max.



Fura, amelyik game-t msn-en ledumálom cimborákkal, ott nincs gond. :D Pm me msn cím, 300 fg picsa, egy csarmot nem bírsz venni belőle.

Beni: miazhogy ptdk eladja a cuaait? Akkor mld shadowt sem csinál? csakmert vettem neki is 3shadow 95 life amut. :)


hár ilyen árak mellett kb egy 200+ee mq geart összerak :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2009 06:07am
Quote (Oberon_os @ Thu, Apr 16 2009, 01:04pm)
Sir, yes. Sir! De előbb megcsinálom az ebédet és megeszem, 15-20 perc max.



Fura, amelyik game-t msn-en ledumálom cimborákkal, ott nincs gond. :D Pm me msn cím, 300 fg picsa, egy csarmot nem bírsz venni belőle.

Beni: miazhogy ptdk eladja a cuaait? Akkor mld shadowt sem csinál? csakmert vettem neki is 3shadow 95 life amut. :)


Nem tudom, csak írtak az ISO topicomba, hogy lenne pár cucc ami az övé. Gondolom csak a fire druid egy pár megmaradt itemjéről van szó.

Quote (Klontar @ Thu, Apr 16 2009, 01:01pm)


kb annyiba került, többet meg nem akarok kérni érte, pláne barátokon akik megveszik, azokon nem akarok keresni...


Úgy értem, hogy 300fg-ből nem indítod be az LSes pályafutásod, akkor meg inkább maradjon meg a lehetőség egy kis duelre. De ahogy gondolod.
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Apr 16 2009 06:24am
Quote (Oberon_os @ Thu, 16 Apr 2009, 12:57)
Elmész a sunyiba. Nemár!

/e
2 tag: beni, Klontar

BENIIIIIIIII!!! Van már amud? Kell 3 ele 99 life?


jöhet aha,de legkésöbb csak holnap lesz fg-m.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 16 2009 06:29am
hivatkozz erre a postomra h ha kell vmi a cuccaimbol az beninek free.

e: lusta vagyok osszerakni a karikat :(

This post was edited by TresholdOfUniverse on Apr 16 2009 06:30am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 06:30am
Quote (beni @ Thu, 16 Apr 2009, 14:07)
Nem tudom, csak írtak az ISO topicomba, hogy lenne pár cucc ami az övé. Gondolom csak a fire druid egy pár megmaradt itemjéről van szó.



Úgy értem, hogy 300fg-ből nem indítod be az LSes pályafutásod, akkor meg inkább maradjon meg a lehetőség egy kis duelre. De ahogy gondolod.


De, mert annyi kell hogy kész legyen a well mage, az meg bizony beinditja :D
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 16 2009 06:31am
Quote (Klontar @ Thu, Apr 16 2009, 01:30pm)
De, mert annyi kell hogy kész legyen a well mage, az meg bizony beinditja :D


vannak eladó lvl 25 30 int cuccaim ha érdekel :P
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2009 06:34am
Quote (TresholdOfUniverse @ Thu, Apr 16 2009, 01:29pm)
hivatkozz erre a postomra h ha kell vmi a cuccaimbol az beninek free.

e: lusta vagyok osszerakni a karikat :(


ne legyél lusta :angry:

btw kurvára beteg vagyok, Miskolcon tengődöm, azért nem mentem edzeni az utóbbi időben : (
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123124125126127341Next
Add Reply New Topic New Poll