Quote (Oberon_os @ Thu, Apr 16 2009, 01:04pm)
Sir, yes. Sir! De előbb megcsinálom az ebédet és megeszem, 15-20 perc max.
Fura, amelyik game-t msn-en ledumálom cimborákkal, ott nincs gond.

Pm me msn cím, 300 fg picsa, egy csarmot nem bírsz venni belőle.
Beni: miazhogy ptdk eladja a cuaait? Akkor mld shadowt sem csinál? csakmert vettem neki is 3shadow 95 life amut.

Nem tudom, csak írtak az ISO topicomba, hogy lenne pár cucc ami az övé. Gondolom csak a fire druid egy pár megmaradt itemjéről van szó.
Quote (Klontar @ Thu, Apr 16 2009, 01:01pm)
kb annyiba került, többet meg nem akarok kérni érte, pláne barátokon akik megveszik, azokon nem akarok keresni...
Úgy értem, hogy 300fg-ből nem indítod be az LSes pályafutásod, akkor meg inkább maradjon meg a lehetőség egy kis duelre. De ahogy gondolod.