Quote (Saenchai @ Wed, 12 Aug 2009, 18:10)
az tuti
mindig megvártam,amíg kijön egy csomó rész,és ledaráltam őket
2. évadot 1 nap alatt néztem meg,nem tudtam amba hagyni

szeptemberben jon a negyedik evad. ^^, nekem sajnos reszrol reszre nezos, nem birnam kivarni.. ^^
kockat haverokkal neztuk, elsot csak ugy, mert elvileg jo volt, tobbit meg mar csak azert, mert nem birtuk nem megnezni, reg nem rohogtem ennyit egy alkotason.. :D:D:d termeszetesen vegig vedeltuk az egeszet, igy legalabb a fizikai fajdalmat csillapitotta, amit a film okozott.. ^^