d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11231241251261271650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 12 2009 09:48am
Quote (hedgehogsword @ Wed, 12 Aug 2009, 15:34)
sajnos én is megnéztem..

btw aki még nem látta a Parfüm c. filmet, ne is nézze meg.


Ezt csak vucsolni tudom. Kockával együtt.

Dexter sorozat: jóú.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 12 2009 10:10am
Quote (Oberon_os @ Wed, Aug 12 2009, 05:48pm)
Ezt csak vucsolni tudom. Kockával együtt.

Dexter sorozat: jóú.


az tuti
mindig megvártam,amíg kijön egy csomó rész,és ledaráltam őket
2. évadot 1 nap alatt néztem meg,nem tudtam amba hagyni :d
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 12 2009 10:24am
Quote (Saenchai @ Wed, 12 Aug 2009, 18:10)
az tuti
mindig megvártam,amíg kijön egy csomó rész,és ledaráltam őket
2. évadot 1 nap alatt néztem meg,nem tudtam amba hagyni :d


szeptemberben jon a negyedik evad. ^^, nekem sajnos reszrol reszre nezos, nem birnam kivarni.. ^^
kockat haverokkal neztuk, elsot csak ugy, mert elvileg jo volt, tobbit meg mar csak azert, mert nem birtuk nem megnezni, reg nem rohogtem ennyit egy alkotason.. :D:D:d termeszetesen vegig vedeltuk az egeszet, igy legalabb a fizikai fajdalmat csillapitotta, amit a film okozott.. ^^
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 12 2009 10:28am
én mostanában a watchmen-t, és az echelon conspiracy-t láttam
utóbbi egész jó, de a watchmen nem ér meg 2 és fél órát
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 12 2009 10:38am
Én lehet nekivetem magam a DragonBallra.... csak poénból mert szinte biztos vagyok benne h szar az egész
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 13 2009 03:13am
Quote (fahrii @ Wed, Aug 12 2009, 05:38pm)
Én lehet nekivetem magam a DragonBallra.... csak poénból mert szinte biztos vagyok benne h szar az egész


a film elég szar valóban
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 13 2009 07:04pm
Pokolba Taszítva - Drag Me To Hell
durva, jól megrendezett horrorfilm, ajánlani tudom horrorszeretőknek
eléggé hatásvadász, de nemrossz ^^

This post was edited by hedgehogsword on Aug 13 2009 07:05pm
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 13 2009 07:07pm
bunyó
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 14 2009 08:45pm
Megnéztem a transformers 2őt, a bukottak bosszúját
kiba jó volt :)
Mondjuk tudom, h ez az a film, amit mindneki lefog húzni, de nekem kurvára tetszettek az effektek meg a történet meg minden :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 15 2009 05:30am
Quote (Vismajor @ Sat, 15 Aug 2009, 04:45)
Megnéztem a transformers 2őt, a bukottak bosszúját
kiba jó volt :)
Mondjuk tudom, h ez az a film, amit mindneki lefog húzni, de nekem kurvára tetszettek az effektek meg a történet meg minden :D


nekem is nagyon bejött n1 film imo

amint kijön dvd-n meg is veszem

Go Back To Magyar Topic List
Prev11231241251261271650Next
Add Reply New Topic New Poll