d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11231241251261274114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2008 12:53pm
Quote (Rollg @ Sat, 5 Jul 2008, 20:51)
lol meg is nézem amugy a link nem mükszik amit Anarkin tett be


Már 5x editeltem, de ez a vacak folyton elcseszi xD

Mint profilt is -.- Fájlban kell tárolni profilom, és ott szerkeszteni, utána copy paste, mert Edit gomb szétk.rja -.-


This post was edited by Anarkin on Jul 5 2008 12:53pm
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,331.00
Jul 5 2008 12:57pm
a képek alapján a grafikája odabasz
nem egy diablo 2 800x600as felbontás lesz smile.gif))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2008 01:00pm
Quote (Rollg @ Sat, 5 Jul 2008, 18:57)
a képek alapján a grafikája odabasz
nem egy diablo 2 800x600as felbontás lesz smile.gif))


jah
hanem ink wow ^^
nn ez a garfika
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,331.00
Jul 5 2008 01:03pm
Quote (Baleee @ Sat, Jul 5 2008, 07:00pm)
jah
hanem ink wow ^^
nn ez a garfika


a játékélmény fontosabba grafikánál smile.gif
ezért marad a diablo 2 örökké jó játék smile.gif
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2008 01:03pm
Quote (Rollg @ Sat, 5 Jul 2008, 19:03)
a játékélmény fontosabba grafikánál smile.gif
ezért marad a diablo 2 örökké jó játék smile.gif


nah végre vki aki még így gondolkodik... -.-'
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,331.00
Jul 5 2008 01:09pm
Quote (Baleee @ Sat, Jul 5 2008, 07:03pm)
nah végre vki aki még így gondolkodik... -.-'


meg a gépem se viszi már el ezekett a fullexrtás grafikával villogó játékokat

jó nekem a heroes 3 meg a diablo 2 meg ilyenek
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 5 2008 02:45pm
Diablo 3 - Lehetne konzolra, de...
Nyilván senki nem lepődött meg, hogy a Diablo 3-at csak PC-re jelentette be a Blizzard, de akár lehetne is konzolra.
Zarathos, 2008. július 4., 19:26
Címkék: blizzard, diablo, port
Kapcsolodó játékok: Diablo III

Rob Pardo (a dizájnért felelős részleg igazgatóhelyettese) elárulta, hogy végül is megoldható lenne egy konzolport, de rengeteg dolgot kellene átalakítani a játékban, nyilván főleg az egérközpontúsága miatt. Ennek ellenére úgy érzi, hogy a négy Blizzard franchise közül a Diablo 3-at lehetne legkönnyebben konzolra fordítani. Persze felesleges ilyennel foglalkozniuk (mármint szerintem, nem szerinte), mivel az előzetes videó alapján még egy mostani közepes PC is gond nélkül futtatná a játékot.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 5 2008 02:47pm
Quote (Baleee @ Sat, Jul 5 2008, 08:03pm)
nah végre vki aki még így gondolkodik... -.-'


mindenki igy gondolkodik
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,331.00
Jul 5 2008 03:07pm
Quote (Vharimatras @ Sat, Jul 5 2008, 08:45pm)
Diablo 3 - Lehetne konzolra, de...
Nyilván senki nem lepődött meg, hogy a Diablo 3-at csak PC-re jelentette be a Blizzard, de akár lehetne is konzolra.
Zarathos, 2008. július 4., 19:26
Címkék: blizzard, diablo, port
Kapcsolodó játékok: Diablo III

Rob Pardo (a dizájnért felelős részleg igazgatóhelyettese) elárulta, hogy végül is megoldható lenne egy konzolport, de rengeteg dolgot kellene átalakítani a játékban, nyilván főleg az egérközpontúsága miatt. Ennek ellenére úgy érzi, hogy a négy Blizzard franchise közül a Diablo 3-at lehetne legkönnyebben konzolra fordítani. Persze felesleges ilyennel foglalkozniuk (mármint szerintem, nem szerinte), mivel az előzetes videó alapján még egy mostani közepes PC is gond nélkül futtatná a játékot.


sajna az én gépen még attól is kicsit gyengébb de ha nem fog akadozni akkor kipróbálom biggrin.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2008 03:08pm
Quote (Vharimatras @ Sat, 5 Jul 2008, 22:45)
Diablo 3 - Lehetne konzolra, de...
Nyilván senki nem lepődött meg, hogy a Diablo 3-at csak PC-re jelentette be a Blizzard, de akár lehetne is konzolra.
Zarathos, 2008. július 4., 19:26
Címkék: blizzard, diablo, port
Kapcsolodó játékok: Diablo III

Rob Pardo (a dizájnért felelős részleg igazgatóhelyettese) elárulta, hogy végül is megoldható lenne egy konzolport, de rengeteg dolgot kellene átalakítani a játékban, nyilván főleg az egérközpontúsága miatt. Ennek ellenére úgy érzi, hogy a négy Blizzard franchise közül a Diablo 3-at lehetne legkönnyebben konzolra fordítani. Persze felesleges ilyennel foglalkozniuk (mármint szerintem, nem szerinte), mivel az előzetes videó alapján még egy mostani közepes PC is gond nélkül futtatná a játékot.


Mintha a saját szavaimat hallanám vissza wub.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11231241251261274114Next
Closed New Topic New Poll