Quote (Vharimatras @ Sat, Jul 5 2008, 08:45pm)
Diablo 3 - Lehetne konzolra, de...
Nyilván senki nem lepődött meg, hogy a Diablo 3-at csak PC-re jelentette be a Blizzard, de akár lehetne is konzolra.
Zarathos, 2008. július 4., 19:26
Címkék: blizzard, diablo, port
Kapcsolodó játékok: Diablo III
Rob Pardo (a dizájnért felelős részleg igazgatóhelyettese) elárulta, hogy végül is megoldható lenne egy konzolport, de rengeteg dolgot kellene átalakítani a játékban, nyilván főleg az egérközpontúsága miatt. Ennek ellenére úgy érzi, hogy a négy Blizzard franchise közül a Diablo 3-at lehetne legkönnyebben konzolra fordítani. Persze felesleges ilyennel foglalkozniuk (mármint szerintem, nem szerinte), mivel az előzetes videó alapján még egy mostani közepes PC is gond nélkül futtatná a játékot.
sajna az én gépen még attól is kicsit gyengébb de ha nem fog akadozni akkor kipróbálom