Quote (ElCapitano @ Fri, Apr 18 2008, 06:27am)
Úgy gondoltam lecserélem a sigemet valami komolyabb témára
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/N_vtelen1+m_solata.jpg
erre gondoltam, jobb/rosszabb mint a mostani?
és amúgy?
Jobb a currented + text olvashatatlan
@Vhari: BR n1 sig nagyon nem n1
This post was edited by TheStriker on Apr 18 2008 05:21am