d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11231241251261271311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 18 2008 12:27am
Úgy gondoltam lecserélem a sigemet valami komolyabb témára



erre gondoltam, jobb/rosszabb mint a mostani?
és amúgy?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 18 2008 12:30am
Quote (ElCapitano @ Fri, 18 Apr 2008, 08:27)
Úgy gondoltam lecserélem a sigemet valami komolyabb témára

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/N_vtelen1+m_solata.jpg
erre gondoltam, jobb/rosszabb mint a mostani?
és amúgy?


Szerintem kereshetnél valami faxabb képet és abbol valami jo kis sziget majd össze hoz neked valaki wink.gif
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 18 2008 12:33am
edited néztem még egy darabig mostmár nekemse tetszik

This post was edited by ElCapitano on Apr 18 2008 12:40am
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 18 2008 05:20am
Quote (ElCapitano @ Fri, Apr 18 2008, 06:27am)
Úgy gondoltam lecserélem a sigemet valami komolyabb témára

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/N_vtelen1+m_solata.jpg

erre gondoltam, jobb/rosszabb mint a mostani?
és amúgy?


Jobb a currented + text olvashatatlan
@Vhari: BR n1 sig nagyon nem n1 biggrin.gif

This post was edited by TheStriker on Apr 18 2008 05:21am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 18 2008 05:23am
Quote (ElCapitano @ Fri, 18 Apr 2008, 07:33)
edited néztem még egy darabig mostmár nekemse tetszik


mostani siged egyik legjobb amit láttam eddig biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 18 2008 05:32am
Ez nagyon fekete-feher lett.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 18 2008 05:51am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Apr 18 2008, 11:32am)
Ez nagyon fekete-feher lett.


INKÁBB SZÜRKE.
NEEDS BETTER FOCALIZATION BUT THE EFFECTZ ARE NAIS KIU BIT MORE DEPTH WOULDNT HURT TBH
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 18 2008 02:47pm
Quote (TheStriker @ Fri, 18 Apr 2008, 12:51)
INKÁBB SZÜRKE.
NEEDS BETTER FOCALIZATION BUT THE EFFECTZ ARE NAIS KIU BIT MORE DEPTH WOULDNT HURT TBH


Msot mivan, tegyek egy BW gradientet Soft lighton? =/
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 18 2008 03:49pm
Quote (kabraxis6 @ Fri, Apr 18 2008, 08:47pm)
Msot mivan, tegyek egy BW gradientet Soft lighton? =/


Mittudomén biggrin.gif
Member
Posts: 2,462
Joined: Jan 21 2008
Gold: 20.00
Apr 19 2008 12:16am
Quote (ElCapitano @ Fri, Apr 18 2008, 06:27am)
Úgy gondoltam lecserélem a sigemet valami komolyabb témára

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/N_vtelen1+m_solata.jpg

erre gondoltam, jobb/rosszabb mint a mostani?
és amúgy?


currently jobb
Go Back To Magyar Topic List
Prev11231241251261271311Next
Closed New Topic New Poll