d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1123124125126127183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 3 2009 01:00pm
Quote (Oberon_os @ Sun, 3 May 2009, 20:59)
Nem. Hanyagolom a hybsint, inkább csinálok kis költségvetésű barbot. Azzal egyáltalán nem tudok játszani, így új kihívás, + legalább megismerem pöppet, ellene is jobban tudom majd tolni (remélem).


kk mindenesetre ha cyp megadja a pwt az uj assahoz tolhatunk duelt
na leszek ontopik
nem megse :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 3 2009 01:02pm
Quote (Oberon_os @ Sun, May 3 2009, 07:59pm)
Nem. Hanyagolom a hybsint, inkább csinálok kis költségvetésű barbot. Azzal egyáltalán nem tudok játszani, így új kihívás, + legalább megismerem pöppet, ellene is jobban tudom majd tolni (remélem).

/e később ha lesz sok dellám (soha) lehet csinálok egy hybsint is, mégiscsak az az egyik kedvencem...


gl hf a barbhoz
assát mindig is utáltam, sztem amennyit belefeccölsz árat 3 ó duel karit lehet cisnálni
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 3 2009 01:52pm
Quote (Oberon_os @ Sun, May 3 2009, 07:59pm)
Nem. Hanyagolom a hybsint, inkább csinálok kis költségvetésű barbot. Azzal egyáltalán nem tudok játszani, így új kihívás, + legalább megismerem pöppet, ellene is jobban tudom majd tolni (remélem).

/e később ha lesz sok dellám (soha) lehet csinálok egy hybsint is, mégiscsak az az egyik kedvencem...


barbot kis költségvetéssel :wacko:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 3 2009 02:16pm
Quote (Megas_heroes @ Sun, 3 May 2009, 19:52)
barbot kis költségvetéssel :wacko:


Ha jancsi besegít... :o Már csak egy 2s coa kell. Inv olcsó (life/AR GC-k), torch nem drága, anni van. össz 300ba nincs az egész, persze sok cucc megvolt alapból (thx jozef).
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 3 2009 02:20pm
Quote (Oberon_os @ Sun, May 3 2009, 09:16pm)
Ha jancsi besegít... :o Már csak egy 2s coa kell. Inv olcsó (life/AR GC-k), torch nem drága, anni van. össz 300ba nincs az egész, persze sok cucc megvolt alapból (thx jozef).


nem szeretem life/ar gcket :S
de most hogy így mondod jó lenne csinálni egy bva-t :S
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 3 2009 02:34pm
Quote (Megas_heroes @ Sun, 3 May 2009, 20:20)
nem szeretem life/ar gcket :S
de most hogy így mondod jó lenne csinálni egy bva-t :S


max/ar/life jobb lenne. De azoknak 60 darabja, ennek 1-10 volt, de leginkább 5. 36-42 lifeosak, szóval ennél tuti rosszabbak lettek volna a damosak. AR-ben meg duplaannyi kb, ami megintcsak fontos. Jó lesz ez így...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 3 2009 05:38pm
Quote (Oberon_os @ Sun, May 3 2009, 09:34pm)
max/ar/life jobb lenne. De azoknak 60 darabja, ennek 1-10 volt, de leginkább 5. 36-42 lifeosak, szóval ennél tuti rosszabbak lettek volna a damosak. AR-ben meg duplaannyi kb, ami megintcsak fontos. Jó lesz ez így...


2 barb
8 fcr
18 str
53life
15 mana
7 mana reg

20 fg-ert
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 3 2009 05:59pm



ez jó?
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
May 3 2009 06:05pm
Quote (iFeelAlone @ Mon, May 4 2009, 12:59am)
http://i41.tinypic.com/72swhw.jpg


ez jó?

ez wtf :D te gamelsz még?
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 3 2009 06:09pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Mon, May 4 2009, 01:05am)
ez wtf :D te gamelsz még?


ya

csináltam egy 94-es sorcot singlében 5000%-os xp gainnel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123124125126127183Next
Closed New Topic New Poll