Quote (Oberon_os @ Sun, May 3 2009, 07:59pm)
Nem. Hanyagolom a hybsint, inkább csinálok kis költségvetésű barbot. Azzal egyáltalán nem tudok játszani, így új kihívás, + legalább megismerem pöppet, ellene is jobban tudom majd tolni (remélem).
/e később ha lesz sok dellám (soha) lehet csinálok egy hybsint is, mégiscsak az az egyik kedvencem...
gl hf a barbhoz
assát mindig is utáltam, sztem amennyit belefeccölsz árat 3 ó duel karit lehet cisnálni