d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1123124125126127232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 19 2009 01:58am
Quote (Venit @ Wed, 17 Jun 2009, 21:02)
2x néztem meg..
mondjuk rég volt


Május ~16-17-ig 12 volt a max, csak utána nőtt 16-ra ^^

Valószínűleg betett egy háttérképet azt láttad :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 21 2009 09:45am
valaki aggya mán meg a gitáros topik cimet. koszonom
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 21 2009 10:07am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sun, 21 Jun 2009, 17:45)
valaki aggya mán meg a gitáros topik cimet. koszonom


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=27975819&f=129
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 21 2009 10:49am
nem ide lol

This post was edited by xLestatx on Jun 21 2009 10:50am
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jun 21 2009 01:06pm
miért zárnak be 1 topicot 1 testápolóval leöntött kép miatt?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 21 2009 01:18pm
Quote (farki @ Sun, Jun 21 2009, 08:06pm)
miért zárnak be 1 topicot 1 testápolóval leöntött kép miatt?


mert az utalás is elég sokszor (lsd pedobear)
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 22 2009 03:37pm
Quote (Ad4mz @ Tue, 16 Jun 2009, 19:52)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=235487

nem 12 a max top friend slot?


Gold: 485,400.00 nincsenek határok
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jun 27 2009 01:09pm
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=54

EUSCNL-en engedélyezett levelservicet vagy rusholást venni fg-ért? Végig szeretném rántatni magam norm, nm, hellen. Azt tudom, hogy UT már engedélyezett.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 27 2009 01:10pm
Quote (Aston @ Sat, 27 Jun 2009, 21:09)
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=54

EUSCNL-en engedélyezett levelservicet vagy rusholást venni fg-ért? Végig szeretném rántatni magam norm, nm, hellen. Azt tudom, hogy UT már engedélyezett.


venni lehet
offerolni csak tt offerolhat
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jun 27 2009 01:12pm
Quote (Ad4mz @ Sat, 27 Jun 2009, 21:10)
venni lehet
offerolni csak tt offerolhat


hu, ez csavaros.
én nyithatok topicot, hogy Need rush on norm+nm+hell?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123124125126127232Next
Closed New Topic New Poll