☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
123
124
125
126
127
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71873
Replies: 2319
Track Topic
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1241
Jun 19 2009 01:58am
Quote (Venit @ Wed, 17 Jun 2009, 21:02)
2x néztem meg..
mondjuk rég volt
Május ~16-17-ig 12 volt a max, csak utána nőtt 16-ra ^^
Valószínűleg betett egy háttérképet azt láttad
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#1242
Jun 21 2009 09:45am
valaki aggya mán meg a gitáros topik cimet. koszonom
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1243
Jun 21 2009 10:07am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sun, 21 Jun 2009, 17:45)
valaki aggya mán meg a gitáros topik cimet. koszonom
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=27975819&f=129
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#1244
Jun 21 2009 10:49am
nem ide lol
This post was edited by xLestatx on Jun 21 2009 10:50am
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#1245
Jun 21 2009 01:06pm
miért zárnak be 1 topicot 1 testápolóval leöntött kép miatt?
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#1246
Jun 21 2009 01:18pm
Quote (farki @ Sun, Jun 21 2009, 08:06pm)
miért zárnak be 1 topicot 1 testápolóval leöntött kép miatt?
mert az utalás is elég sokszor (lsd pedobear)
b_daniel
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold
:
0.00
#1247
Jun 22 2009 03:37pm
Quote (Ad4mz @ Tue, 16 Jun 2009, 19:52)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=235487
nem 12 a max top friend slot?
Gold: 485,400.00 nincsenek határok
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#1248
Jun 27 2009 01:09pm
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=54
EUSCNL-en engedélyezett levelservicet vagy rusholást venni fg-ért? Végig szeretném rántatni magam norm, nm, hellen. Azt tudom, hogy UT már engedélyezett.
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1249
Jun 27 2009 01:10pm
Quote (Aston @ Sat, 27 Jun 2009, 21:09)
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=54
EUSCNL-en engedélyezett levelservicet vagy rusholást venni fg-ért? Végig szeretném rántatni magam norm, nm, hellen. Azt tudom, hogy UT már engedélyezett.
venni lehet
offerolni csak tt offerolhat
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#1250
Jun 27 2009 01:12pm
Quote (Ad4mz @ Sat, 27 Jun 2009, 21:10)
venni lehet
offerolni csak tt offerolhat
hu, ez csavaros.
én nyithatok topicot, hogy Need rush on norm+nm+hell?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
123
124
125
126
127
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact