d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1123812391240124112421311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 13 2010 01:39am
Quote (banyek @ 13 May 2010 09:36)
sigem :wub:


annak a rendörnek mi köze az egészhez ? :lol:
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 13 2010 01:40am
Quote (yupi @ 13 May 2010 08:39)
annak a rendörnek mi köze az egészhez ? :lol:

ne kérdezz olyat, amire tudod a választ ;)
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 13 2010 01:41am
Quote (banyek @ 13 May 2010 09:40)
ne kérdezz olyat, amire tudod a választ ;)


olyat nemszoktam
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 13 2010 01:54am
Quote (banyek @ May 13 2010 07:36am)
sigem :wub:


menő az összes =)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 13 2010 02:06am
Quote (banyek @ May 13 2010 08:36am)
sigem :wub:


Faszányosak! :thumbsup:

Bár mondjuk látszódnak a fejlődés szakaszai. :)

This post was edited by Fezmin on May 13 2010 02:10am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 13 2010 05:03am
Quote (harcikacsa17 @ May 2 2010 06:53pm)
akinek van kedve ,és ideje, készíthetne nekem egy sig-et a bal oldali nö arca kéne rá
és valahova a egy "Feel Like a Monster"felirat,nameg a forumos nevem.
ha kedve van a jelentkezönek egy avat is készithet
nem rendelkezem sok fg-vel de 50-75fg-t felajánlok


http://news.uns.purdue.edu/images/2010/skillet.jpg

elöre is köszönöm =)


bump

This post was edited by harcikacsa17 on May 13 2010 05:08am
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 13 2010 11:25am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 13 2010 11:32am
Quote (TeXxas @ May 13 2010 06:25pm)
http://i42.tinypic.com/2iv1kic.jpg


az arca bal oldalán mi az a hányás? ha az nem lenne egész jó lenne
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 13 2010 11:35am
Quote (Vharimatras @ May 13 2010 06:32pm)
az arca bal oldalán mi az a hányás? ha az nem lenne egész jó lenne


100%-ig erre a kommentre számítottam. :(
Maj mekpróbálom megcsinálni.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 13 2010 11:53am
Quote (TeXxas @ 13 May 2010 17:25)
http://i42.tinypic.com/2iv1kic.jpg


XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123812391240124112421311Next
Closed New Topic New Poll