akinek van kedve ,és ideje, készíthetne nekem egy sig-et a bal oldali nö arca kéne rá
és valahova a egy "Feel Like a Monster"felirat,nameg a forumos nevem.
ha kedve van a jelentkezönek egy avat is készithet
nem rendelkezem sok fg-vel de 50-75fg-t felajánlok
http://news.uns.purdue.edu/images/2010/skillet.jpgelöre is köszönöm =)