d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1123712381239124012411468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 21 2021 05:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 May 2021 13:22)
eleg elenk emlekeim vannak rola, es pont nem kell engedely hozza hogy megiteljem barkinek a barmilyet, koszonom


nincs mit
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 21 2021 05:33am
Én köszönöm.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 21 2021 05:44am
szivesen
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 21 2021 07:06am
már magyarul sem merek kommentelni, középfokú angol nyelvtudással, pedig szívesen leírnám a véleményem:(
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 21 2021 07:12am
Quote (takii @ May 21 2021 03:06pm)
már magyarul sem merek kommentelni, középfokú angol nyelvtudással, pedig szívesen leírnám a véleményem:(



Ird
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 21 2021 10:09am
Ha mar az angolnal tartunk, ki erzi ugy hogy rosszabb lett az angolja a munkahely miatt? Mindenki tömondatokban kommunikal, meg ugy is hibasan. Amikor en beszelek akkor meg direkt olyan szavakat es kifejezeseket kell hasznalni, amit mindenki megert, ahelyett hogy a stilisztikara figyelnek.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 21 2021 11:22am
Quote (Karan2_Returned @ May 21 2021 06:09pm)
Ha mar az angolnal tartunk, ki erzi ugy hogy rosszabb lett az angolja a munkahely miatt? Mindenki tömondatokban kommunikal, meg ugy is hibasan. Amikor en beszelek akkor meg direkt olyan szavakat es kifejezeseket kell hasznalni, amit mindenki megert, ahelyett hogy a stilisztikara figyelnek.


én most váltottam, előző munkahelyemen kb hetente 1x kellett használni és 3év után azt éreztem, hogy amikor tárgyalásra került sor, akkor rendesen rossz érzés jött rám és szar volt, hogy szavakon kellett gondolkodnom
mostaniban meg kb fél napot angolul kell beszélni, meg németre beirattak, mondjuk ott súlyos problémák vannak

de szerintem (és eddigi tapasztalat alapján) sokkal fontosabb, hogy kisebb nyelvtani hibákkal folyamatosan beszéljen valaki összeszedetten és határozottan, sem mint nyelvtanilag helyesen dadogjon meg őzzön meg kínlódjon, az kurva cink

This post was edited by rapiddani on May 21 2021 11:25am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 21 2021 11:36am
Quote (rapiddani @ 21 May 2021 19:22)
én most váltottam, előző munkahelyemen kb hetente 1x kellett használni és 3év után azt éreztem, hogy amikor tárgyalásra került sor, akkor rendesen rossz érzés jött rám és szar volt, hogy szavakon kellett gondolkodnom
mostaniban meg kb fél napot angolul kell beszélni, meg németre beirattak, mondjuk ott súlyos problémák vannak

de szerintem (és eddigi tapasztalat alapján) sokkal fontosabb, hogy kisebb nyelvtani hibákkal folyamatosan beszéljen valaki összeszedetten és határozottan, sem mint nyelvtanilag helyesen dadogjon meg őzzön meg kínlódjon, az kurva cink


ha megis eg a pofad, sose keso azt bedobni, hogy ES TE NEKED HOGY MEGY A MAGYAR TE ANGOL CIGANY
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 22 2021 12:12am
https://www.facebook.com/ELKxRTUK

Ez már a legsötétebb göbbelsi propaganda, amikor egy még aktív politikusról készítenek lejáratófilmet az uralkodó párt megbízásából.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 22 2021 12:18am
Quote (-joey- @ 22 May 2021 08:12)
https://www.facebook.com/ELKxRTUK

Ez már a legsötétebb göbbelsi propaganda, amikor egy még aktív politikusról készítenek lejáratófilmet az uralkodó párt megbízásából.


likeoltam, kosz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123712381239124012411468Next
Add Reply New Topic New Poll