☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
1237
1238
1239
1240
1241
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 211629
Replies: 13102
Track Topic
700
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#12381
May 12 2010 02:10pm
Quote (Fezmin @ May 12 2010 08:56pm)
Na úgy fest ezek még mindig gazdátlanok! És még mindig Free!
http://img441.imageshack.us/img441/584/metallical.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/2975/fkasig.jpg
Akkor a metallica lehet az enyém?
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#12382
May 12 2010 03:28pm
nemértem az emberek miért váltogatják percenként a sigüket
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#12383
May 12 2010 03:30pm
Quote (zenebuddhizmus @ 12 May 2010 23:28)
nemértem az emberek miért váltogatják percenként a sigüket
enyém már tök régi
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#12384
May 12 2010 03:32pm
Quote (bajcli @ 12 May 2010 21:30)
enyém már tök régi
mióta ittvagyok
egy pixel sem mozdult nálad
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#12385
May 12 2010 03:33pm
Quote (zenebuddhizmus @ 12 May 2010 23:32)
mióta ittvagyok
egy pixel sem mozdult nálad
2008-ban egy pár hónapig volt másik avám!
meg a sigem alá mindig más faszságot írok.
700
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#12386
May 12 2010 03:41pm
Quote (zenebuddhizmus @ May 12 2010 10:28pm)
nemértem az emberek miért váltogatják percenként a sigüket
Divat.
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#12387
May 12 2010 04:05pm
Quote (TeXxas @ 12 May 2010 22:41)
Divat.
kicsipetike greendayes siggel
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#12388
May 12 2010 10:26pm
Quote (Oberon_os @ 13 May 2010 00:05)
kicsipetike greendayes siggel
yep
Spamm3R
Member
Posts: 1,059
Joined: Apr 28 2008
Gold
:
0.00
#12389
May 12 2010 11:26pm
Quote (TeXxas @ May 12 2010 08:01pm)
Nini.
Quote (TeXxas @ May 12 2010 08:09pm)
De azért ratelnétek plz?
üres, szerintem hiányzik róla a lightning, kéne flow
texen az a glow nagyon csúnya
és az énekes úgy néz ki mint egy élőhalott
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#12390
May 13 2010 01:36am
sigem
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1237
1238
1239
1240
1241
1311
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact