d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1123712381239124012411311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 12 2010 02:10pm
Quote (Fezmin @ May 12 2010 08:56pm)
Na úgy fest ezek még mindig gazdátlanok! És még mindig Free! :)

http://img441.imageshack.us/img441/584/metallical.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/2975/fkasig.jpg


Akkor a metallica lehet az enyém? :rolleyes:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 12 2010 03:28pm
nemértem az emberek miért váltogatják percenként a sigüket
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 12 2010 03:30pm
Quote (zenebuddhizmus @ 12 May 2010 23:28)
nemértem az emberek miért váltogatják percenként a sigüket


enyém már tök régi :blush:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 12 2010 03:32pm
Quote (bajcli @ 12 May 2010 21:30)
enyém már tök régi :blush:


mióta ittvagyok
egy pixel sem mozdult nálad :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 12 2010 03:33pm
Quote (zenebuddhizmus @ 12 May 2010 23:32)
mióta ittvagyok
egy pixel sem mozdult nálad :D


2008-ban egy pár hónapig volt másik avám!
meg a sigem alá mindig más faszságot írok.
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 12 2010 03:41pm
Quote (zenebuddhizmus @ May 12 2010 10:28pm)
nemértem az emberek miért váltogatják percenként a sigüket


Divat. :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 12 2010 04:05pm
Quote (TeXxas @ 12 May 2010 22:41)
Divat. :D


kicsipetike greendayes siggel :)
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 12 2010 10:26pm
Quote (Oberon_os @ 13 May 2010 00:05)
kicsipetike greendayes siggel :)


yep
Member
Posts: 1,059
Joined: Apr 28 2008
Gold: 0.00
May 12 2010 11:26pm
Quote (TeXxas @ May 12 2010 08:01pm)
Nini.


Quote (TeXxas @ May 12 2010 08:09pm)
De azért ratelnétek plz?


üres, szerintem hiányzik róla a lightning, kéne flow
texen az a glow nagyon csúnya
és az énekes úgy néz ki mint egy élőhalott
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 13 2010 01:36am
sigem :wub:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123712381239124012411311Next
Closed New Topic New Poll