d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1123612371238123912401311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 12 2010 12:57pm
Quote (TeXxas @ 12 May 2010 20:34)
http://i40.tinypic.com/f354sk.jpg



Komolyan? :O
Köff. :P


nini,csak nem a greenday énekese?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 12 2010 12:59pm
Quote (H4xooR @ 12 May 2010 20:57)
nini,csak nem a greenday énekese?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


scooby holmes

sherlock doo
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 12 2010 01:01pm
Quote (H4xooR @ May 12 2010 07:57pm)
nini,csak nem a greenday énekese?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nini.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 12 2010 01:02pm
Quote (H4xooR @ 12 May 2010 18:57)
nini,csak nem a greenday énekese?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


:D
tényleg
nem állt össze az agyamban xd
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 12 2010 01:09pm
De azért ratelnétek plz?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 12 2010 01:11pm
Quote (TeXxas @ 12 May 2010 21:09)
De azért ratelnétek plz?


üres. csak smudget látok,több layeren linear/color/etc dodgeval. üres. szar a text,outerglow kibassza a szemem. szar a keret is. mivel a sgi fele kb fekete,nem látom értelmét a lent és fent látszódó fél pár milis keretnek amit kb addig látni míg szinek vannak.

tl;dr üres,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 12 2010 01:15pm
Quote (TeXxas @ 12 May 2010 21:09)
De azért ratelnétek plz?


úgy néz ki mintha festették volna
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 12 2010 01:29pm
Quote (H4xooR @ May 12 2010 08:11pm)
üres. csak smudget látok,több layeren linear/color/etc dodgeval. üres. szar a text,outerglow kibassza a szemem. szar a keret is. mivel a sgi fele kb fekete,nem látom értelmét a lent és fent látszódó fél pár milis keretnek amit kb addig látni míg szinek vannak.

tl;dr üres,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial.


Ezt látja egy fotoshopper.

Quote (sunnymarcell @ May 12 2010 08:15pm)
úgy néz ki mintha festették volna


Ezt meg egy átlag szem.

Kérdésem, hogy tetszetős? Azt leszámítva mennyire sok fotoshop trükk van benne.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 12 2010 01:50pm
Quote (TeXxas @ May 12 2010 07:09pm)
De azért ratelnétek plz?


multi/10
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 12 2010 01:56pm
Na úgy fest ezek még mindig gazdátlanok! És még mindig Free! :)

Sold



Quote (TeXxas @ May 12 2010 09:10pm)
Akkor a metallica lehet az enyém? :rolleyes:


Lehet... Csak kiharcoltad mi? ;) Aztán megbecsülni ( magad )! :angry:

This post was edited by Fezmin on May 12 2010 02:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123612371238123912401311Next
Closed New Topic New Poll