Quote (H4xooR @ May 12 2010 08:11pm)
üres. csak smudget látok,több layeren linear/color/etc dodgeval. üres. szar a text,outerglow kibassza a szemem. szar a keret is. mivel a sgi fele kb fekete,nem látom értelmét a lent és fent látszódó fél pár milis keretnek amit kb addig látni míg szinek vannak.
tl;dr üres,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial,tutorial.
Ezt látja egy fotoshopper.
Quote (sunnymarcell @ May 12 2010 08:15pm)
úgy néz ki mintha festették volna
Ezt meg egy átlag szem.
Kérdésem, hogy tetszetős? Azt leszámítva mennyire sok fotoshop trükk van benne.