d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1123512361237123812391468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 19 2021 10:54am
Quote (Vismajor @ 19 May 2021 18:42)
Az te honnan tudod, hogy milyen szinten beszélek angolul? Volt alkalmunk angolul kommunikalni, ever?

Es baromi regen volt, de nem a koztarsasagi elnok irja ala a törvényeket? Vagyis ha alkotmany ellenesnek iteli akkor elkuldheti az ABnak felülvizsgálatra? Illetve ujra targyalasra is visszaküldheti a kormanynak de mivel 2/3van ez a funcio mar ki is esett.

Ha lenne fuggetlen AB es fuggetlen KE akkor mar ezaz 1 funkcio eleg


hat lattalak angolul irni meg hallottalak angolul, emlekeim szerint konkretan 4. osztalyos nyelvtannal, de magabiztosan rakod egymas utan a szavakat es megtudod magad ertetni, ha azota fejlodtel akkor good for you
de, a koztarsasagi elnok irja ala a torvenyeket, visszakuldheti 1x megfontolasra az ogynek ha nem ert vele egyet (XD) aztan ugyanugy atmegy megegyszer, alkotmanyellenesseg meg eleg meme, mivel az ogy az alkotmanyozo, ha nagyon atakarnak vmit tolni ami nem osszeegyeztetheto az alkotmannyal akkor atirjak
foleg eljarasi kerdesek eseten vannak jogai, de azert azoknak a betartasa nem vmi nagy fek
semmire se jo kirakatbabu a koztarsasagi elnok, attol fuggetlenul, hogy mit gondolunk az alkotmanybirosagrol
az alkotmanybirosag se egy csodafegyver, megvan irva az alaptorveny, es ahhoz kepest vizsgalodik
az ogy-t nem tudja korlatozni egyik se, es amig nem kozvetlenul a nep altal valasztottak, addig nem is nagyon lenne oke, hogy legyen mondjuk barmelyik szervnek veto joga, amivel actually ellensulyozhatna barmit is
Quote (Vismajor @ 19 May 2021 18:45)
Sztem ez mar leirja amire utalni szerettem volna- hogy perspektiva kerdese. Imo eleve kulon kell valasztani budapestet MO tobbi reszetol, es tisztazni mihhez kepest nem tudunk angolul. Mertugye nem mind1 h finnekhez nezed vagy spanyolokhoz


ennek van egy objektiv merceje, es ahhoz kepest kell nezni, nem azt kell nezni, hogy timbuktuban se tudnak angolul lol xd akkor jok vagyunk
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
May 19 2021 02:59pm
szeretnem ha kapitany masokrol is elmondana hogy mennyire tudnak angolul
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 19 2021 03:01pm
Quote (SteelMeetsSteel @ 19 May 2021 22:59)
szeretnem ha kapitany masokrol is elmondana hogy mennyire tudnak angolul


Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
May 19 2021 03:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 May 2021 23:01)
https://www.youtube.com/watch?v=bO9v8aKSj24


szerintem o nem forumozik
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 19 2021 03:16pm
Quote (anyd @ 19 May 2021 18:43)
a déliek nem szeretnek nyelvet beszélni, de jobb lenne ha inkább a finnekhez hasonlítanánk magunkat


Én a büszke kipcsak masterrace tagja vagyok, vörös pöttyel a seggemen.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 20 2021 02:02am
Quote (Cpt_Ghost @ May 19 2021 06:54pm)
hat lattalak angolul irni meg hallottalak angolul, emlekeim szerint konkretan 4. osztalyos nyelvtannal, de magabiztosan rakod egymas utan a szavakat es megtudod magad ertetni, ha azota fejlodtel akkor good for you
de, a koztarsasagi elnok irja ala a torvenyeket, visszakuldheti 1x megfontolasra az ogynek ha nem ert vele egyet (XD) aztan ugyanugy atmegy megegyszer, alkotmanyellenesseg meg eleg meme, mivel az ogy az alkotmanyozo, ha nagyon atakarnak vmit tolni ami nem osszeegyeztetheto az alkotmannyal akkor atirjak
foleg eljarasi kerdesek eseten vannak jogai, de azert azoknak a betartasa nem vmi nagy fek
semmire se jo kirakatbabu a koztarsasagi elnok, attol fuggetlenul, hogy mit gondolunk az alkotmanybirosagrol
az alkotmanybirosag se egy csodafegyver, megvan irva az alaptorveny, es ahhoz kepest vizsgalodik
az ogy-t nem tudja korlatozni egyik se, es amig nem kozvetlenul a nep altal valasztottak, addig nem is nagyon lenne oke, hogy legyen mondjuk barmelyik szervnek veto joga, amivel actually ellensulyozhatna barmit is

ennek van egy objektiv merceje, es ahhoz kepest kell nezni, nem azt kell nezni, hogy timbuktuban se tudnak angolul lol xd akkor jok vagyunk


Az mindenesetre biztos, hogy akarmennyire kirakat tobbre mennenk egy fuggetlen, az ország erdekeit szem elott tarto emberrel mint wgy ilyen fidesz bohoccal
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 20 2021 12:10pm
Orbán Balázs vs Fegyőr vita.

Valami normális moderáció lehetett volna, mert 90% acsarkodás a műsor.
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
May 20 2021 12:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 19 2021 06:54pm)
ennek van egy objektiv merceje, es ahhoz kepest kell nezni, nem azt kell nezni, hogy timbuktuban se tudnak angolul lol xd akkor jok vagyunk


Te mit dolgozol amúgy? Mennyi munkatapasztalatod van?

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 20 2021 12:38pm
Quote (ecnebketto @ 20 May 2021 20:25)
Te mit dolgozol amúgy? Mennyi munkatapasztalatod van?


nem teljesen latom az osszefuggest a quote es a kerdes kozott
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123512361237123812391468Next
Add Reply New Topic New Poll