Quote (Fezmin @ 11 May 2010 17:05)
Tök jó, hogy nem adtam még választ arra, hogy a sig a tied lehet e, bár látom te már intézkedtél... Nem szeretem az ilyet.
Bár igazából leszarom, így legalább csak félig meddig lopott a sig amit használsz.
És nem, ezt nem azért mondom , mert téged mindeni utál, én ezt leszarom, hanem azért mert beszélgettem pár emberrel akiket szintén érdekelt volna, de ők nem rakták egyből be maguknak, hanem megvárták volna míg azt mondom: Használd egészséggel...
De teljesen mind1 igazából, vigyed.
tudnál nekem csinálni valami fókás signaturét? tudok adni fg-t is érte