Quote (Vharimatras @ May 11 2010 12:31am)
készülsz péntekre?

Igen, valóban a koncert ihlette.

( Bár sajnos nem leszek ott.

)
Quote (harcikacsa17 @ May 11 2010 07:26am)
szerintem jó lett =)
Thx

Quote (Ad4mz @ May 11 2010 12:34pm)
egész jó bár nekem kicsit egyszerű, de végre nem monocolor

na meg a témát sem igazán érzem át
Tőled szerintem eddig ez az egyik legjobb kritika amit kaptam, pedig ez sem az igazi még!

Quote (Ad4mz @ May 11 2010 12:34pm)
mi lesz pénteken?
Metallica Koncert!
This post was edited by Fezmin on May 11 2010 06:03am