d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1123312341235123612371311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
May 11 2010 05:53am
Quote (Vharimatras @ May 11 2010 12:31am)
készülsz péntekre? :D


Igen, valóban a koncert ihlette. :) ( Bár sajnos nem leszek ott. :( )

Quote (harcikacsa17 @ May 11 2010 07:26am)
szerintem jó lett =)


Thx :)

Quote (Ad4mz @ May 11 2010 12:34pm)
egész jó bár nekem kicsit egyszerű, de végre nem monocolor :thumbsup:
na meg a témát sem igazán érzem át


Tőled szerintem eddig ez az egyik legjobb kritika amit kaptam, pedig ez sem az igazi még! :P

Quote (Ad4mz @ May 11 2010 12:34pm)
mi lesz pénteken?


Metallica Koncert! :evil:

This post was edited by Fezmin on May 11 2010 06:03am
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 11 2010 07:10am
Quote (Fezmin @ May 10 2010 11:33pm)
http://img441.imageshack.us/img441/584/metallical.jpg

Vélemény? :) Illetve, ha valakinek kell PM, és ráírom a nevét! :) ( Free )


Ez Isteni :D
Én elvinném de ráírom magam a nevem ha np. :>
Köszönöm szépen!
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 11 2010 07:23am
Quote (TeXxas @ May 11 2010 01:10pm)
Ez Isteni :D
Én elvinném de ráírom magam a nevem ha np. :>
Köszönöm szépen!


többek között az sem változott hogy fezminnek nyalsz
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 11 2010 07:29am
Jó az sigem MI
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 11 2010 07:47am
Quote (Ghostmasterq @ 11 May 2010 15:29)
Jó az sigem MI


ftw
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 11 2010 07:48am
Quote (TeXxas @ 11 May 2010 15:10)
Ez Isteni :D
Én elvinném de ráírom magam a nevem ha np. :>
Köszönöm szépen!


A mostani siged már láttam valahol
1x Balázs postolta de nem a te neveden volt azthiszem ^

e.: megis van

Quote (zenebuddhizmus @ 11 Apr 2010 14:14)


úristen mennyire jó :drool:


ez hogy került hozzád ? :D


ja és csak kicsit mostad el a vállánál ^^


This post was edited by yupi on May 11 2010 08:02am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 11 2010 08:08am
Quote (yupi @ 11 May 2010 13:48)
A mostani siged már láttam valahol
1x Balázs postolta de nem a te neveden volt azthiszem ^

e.: megis van



ez hogy került hozzád ? :D


ja és csak kicsit mostad el a vállánál ^^
http://i41.tinypic.com/dwqp0k.jpg


yep
nem akartam megemlíteni
a színeket is elbaszta
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 11 2010 08:17am
Vettem a siget 250 fgért.

De megmondom őszintén most Fezmin metallicájára lecserélem. :rolleyes:

This post was edited by TeXxas on May 11 2010 08:18am
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
May 11 2010 08:19am
Quote (TeXxas @ 11 May 2010 16:17)
Vettem a siget 250 fgért.


Ja és gondolom úgy adták oda hogy rajta volt a régi név ;) na mind1 nem állok le vitatkozni bocsáss meg ha kellemetlen helyzetbe hoztalak
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 11 2010 08:36am
Quote (TeXxas @ 11 May 2010 16:17)
Vettem a siget 250 fgért.

De megmondom őszintén most Fezmin metallicájára lecserélem. :rolleyes:


hazucc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123312341235123612371311Next
Closed New Topic New Poll