d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1123112321233123412351311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 10 2010 03:29am
Quote (harcikacsa17 @ 10 May 2010 11:28)
és a brussokat külön layere teszitek?


persze, de szerintem azok c4dk
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 10 2010 03:29am
Quote (Anamy @ 10 May 2010 10:26)
rate profil pls :$


7/10, egyben, és rendben van, de nincs egyediség. Azért ez a hét igen erős hetes :D



Enyémisenyémis :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 10 2010 03:32am
Quote (banyek @ 10 May 2010 11:21)
http://img406.imageshack.us/img406/9564/27878120227331340249100.jpg




http://img709.imageshack.us/img709/5829/27878120227328006916100.jpg






pfff :D
jaa, pénteken megvettem életem elő digitális fényképezőgépét, szöláví szígek :D


"ilyen az élet, szigek"

kicsit művelődjél, mielőtt idegen kifejezésekkel próbálsz vakítani, kty.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 10 2010 03:33am
Quote (Ad4mz @ May 10 2010 09:29am)
persze, de szerintem azok c4dk


öhm az mi?
honnan lehet szerezni olyat?

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 10 2010 03:35am
Quote (harcikacsa17 @ 10 May 2010 11:33)
öhm az mi?
honnan lehet szerezni olyat?


külön programmal készített "képek" amelyeket rá szoktak dobni különböző blendig modeban a művekre, hogy feldobják azokat

google --> c4d pack
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 10 2010 03:38am
a postjaim számának összértéke, és a téma hozzászólás számának összértéke megegyezik..

de csak mert editeltem, kellett valami nem sablon szöveg :D

This post was edited by banyek on May 10 2010 03:57am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 10 2010 06:57am
Quote (Anamy @ 10 May 2010 09:26)
rate profil pls :$


végre kivetted azt az undorító personal picet :D
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 10 2010 10:25am
valaki tudna nekem csinálni egy siget? esetleg egy kis fg-t is tudok érte donolni

egyetlen megkötés van, hogy fóka legyen rajta (mindegy milyen fajta)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 10 2010 01:07pm
Quote (sunnymarcell @ 10 May 2010 18:25)
valaki tudna nekem csinálni egy siget? esetleg egy kis fg-t is tudok érte donolni

egyetlen megkötés van, hogy fóka legyen rajta (mindegy milyen fajta)




Tessék
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 10 2010 01:15pm
Quote (josheide @ May 10 2010 07:07pm)
http://daze.kepeslap.com/images/15236/foka2_thumb.gif

Tessék


sunnymarcell/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1123112321233123412351311Next
Closed New Topic New Poll