Quote (Anarkin @ Jan 12 2014 10:05pm)
egyik kedvenc mapom volt, és így elcseszni
2 héttel ezelőtt
fahri: láttad már az új cbblet?
Vis: Nem, mit módosítottak rajta? Én max bebasztam volna Bére egy csatit, azt annyi.
fahri: hát végül is ezt csinálták
MI A FASZ :DDDDDDDDDDD