d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1122123124125126614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 12 2014 03:01pm
Quote (Vismajor @ 12 Jan 2014 21:53)
jó, amikor a francia haverjaid hívnak még egy havert
global elite, dhwinteren ott volt
annyira nem jó, hogy agyonlőjön mindenkit, de azért csak aranysasokat kapunk ellenfélnek
tfw cbblestoneon warozunk, még csak nem is játszottam azon a mapon, és30 fpsem se volt rajta

ja
és 60an nézték
naon josh volt


az jó lehetett :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 03:02pm
Quote (fahrii @ Jan 12 2014 10:01pm)
az jó lehetett :D


16-13 lett vagy vmi ilyesmi
MINDEN körben találtam vmi új helyet azon a FOSSZARRHÚGYGECILÁDA mapon
ilyene gy ládva tetűgecit bazdmeg, ótvar rossz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 03:05pm
Quote (Vismajor @ 12 Jan 2014 22:02)
16-13 lett vagy vmi ilyesmi
MINDEN körben találtam vmi új helyet azon a FOSSZARRHÚGYGECILÁDA mapon
ilyene gy ládva tetűgecit bazdmeg, ótvar rossz


egyik kedvenc mapom volt, és így elcseszni
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 12 2014 03:08pm
Quote (Anarkin @ Jan 12 2014 10:05pm)
egyik kedvenc mapom volt, és így elcseszni


2 héttel ezelőtt
fahri: láttad már az új cbblet?
Vis: Nem, mit módosítottak rajta? Én max bebasztam volna Bére egy csatit, azt annyi.
fahri: hát végül is ezt csinálták




MI A FASZ :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 03:09pm
Quote (Vismajor @ 12 Jan 2014 22:08)
2 héttel ezelőtt
fahri: láttad már az új cbblet?
Vis: Nem, mit módosítottak rajta? Én max bebasztam volna Bére egy csatit, azt annyi.
fahri: hát végül is ezt csinálták




MI A FASZ :DDDDDDDDDDD


:rofl:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 12 2014 03:22pm
kint védem b-nél a bombát 20 hpn

csapattársam rámbassza a molotov koktélt és meghalok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 03:23pm
Quote (RRC @ 12 Jan 2014 22:22)
kint védem b-nél a bombát 20 hpn

csapattársam rámbassza a molotov koktélt és meghalok


elég király dolgokat láttam már azzal, mikor a bombára dobták a molotovot

persze akkor nem ilyen effektív ha te is ott állsz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 12 2014 03:24pm
Quote (Anarkin @ 12 Jan 2014 23:23)
elég király dolgokat láttam már azzal, mikor a bombára dobták a molotovot

persze akkor nem ilyen effektív ha te is ott állsz


duston álltam ott a fakapu előtti doboz mögött awpvel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 12 2014 04:03pm
Quote (Anarkin @ 12 Jan 2014 22:05)
egyik kedvenc mapom volt, és így elcseszni


egyszer nyomtam be, nézem...
t kezdő ok
a hm ok
b wtf disconnect
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2014 04:52pm
vissza is dobott a 'csába sheriff jelvényesbe

5-ből 3 sólyom csal.

felnéztem a csaló fórumra, egyidőben 700 ember böngészi a csgo subfórumot, k.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122123124125126614Next
Add Reply New Topic New Poll