d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1122123124125126660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 13 2011 12:42pm


na ez mekkora állatság
baromi jól néz ki, de nem hiszem el, h lehetne vele pl. codozni vagy játszani : D
egyszer szívesen tesztelném pár hétig
meg tökre érdekelne, hogy ha pl. áttetsző üveglapra rakom, akkor is veszi-e a jelet :huh:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 13 2011 12:42pm
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 19:42)
http://www.youtube.com/watch?v=g0qARDGJj1w

na ez mekkora állatság
baromi jól néz ki, de nem hiszem el, h lehetne vele pl. codozni vagy játszani : D
egyszer szívesen tesztelném pár hétig
meg tökre érdekelne, hogy ha pl. áttetsző üveglapra rakom, akkor is veszi-e a jelet :huh:


ez jo :)
már láttam rola videot
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 13 2011 12:44pm
Quote (Aston @ Dec 13 2011 08:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=g0qARDGJj1w

na ez mekkora állatság
baromi jól néz ki, de nem hiszem el, h lehetne vele pl. codozni vagy játszani : D
egyszer szívesen tesztelném pár hétig
meg tökre érdekelne, hogy ha pl. áttetsző üveglapra rakom, akkor is veszi-e a jelet :huh:


valahol azt olvastam elég kezdetleges még, és nem éri meg használni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 12:44pm
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 20:42)
http://www.youtube.com/watch?v=g0qARDGJj1w

na ez mekkora állatság
baromi jól néz ki, de nem hiszem el, h lehetne vele pl. codozni vagy játszani : D
egyszer szívesen tesztelném pár hétig
meg tökre érdekelne, hogy ha pl. áttetsző üveglapra rakom, akkor is veszi-e a jelet :huh:


Igazából engem zavarna, hogy nincs fizikailag gomb.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 13 2011 01:11pm
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 19:44)
Igazából engem zavarna, hogy nincs fizikailag gomb.


igen, ebben van valami, de sztm. szokható, mint ahogy az érintőképernyőn pamacsolt gomboknak sincs fizikai érzetük.

Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 19:43)


hát erre sokat nem lehet flamelni. a hwsw se a régi. és nézzék meg a hivatalos keynoteot, ahol promotálták a terméket. elhangzott ott is, hogy a siri beta. sztm. még kurva nagy betükkel a prezentáción is rajta volt. a fogalmazási hibákba nem megyek bele :D
mellesleg én nem vagyok pro angolból, életemben is egyszer voltam angliában, mindig is a brit angol akcentust tanultam és beszéltem és kb. 100 szóból 2-3 tévedése van a sirinek.
de lehet csak jól tudok tagoltan és artikuláltan beszélni. az viszont tagadhatatlan tény, hogy a siri nem az átlag magyarnak van kitalálva. pont
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 13 2011 01:18pm
Quote (Aston @ 13 Dec 2011 21:11)
igen, ebben van valami, de sztm. szokható, mint ahogy az érintőképernyőn pamacsolt gomboknak sincs fizikai érzetük.



hát erre sokat nem lehet flamelni. a hwsw se a régi. és nézzék meg a hivatalos keynoteot, ahol promotálták a terméket. elhangzott ott is, hogy a siri beta. sztm. még kurva nagy betükkel a prezentáción is rajta volt. a fogalmazási hibákba nem megyek bele :D
mellesleg én nem vagyok pro angolból, életemben is egyszer voltam angliában, mindig is a brit angol akcentust tanultam és beszéltem és kb. 100 szóból 2-3 tévedése van a sirinek.
de lehet csak jól tudok tagoltan és artikuláltan beszélni. az viszont tagadhatatlan tény, hogy a siri nem az átlag magyarnak van kitalálva. pont


Sajnos még nagyon szoknom kell a telefonomat is. Zavar, hogy nincs fizikai kiterjedésük.. Ráadásul elég vaskosak az ujjaim, úgyhogy még plusszban ez is megnehezíti a dolgomat.

Tényleg csak olvasnivalóra toltam be a cikket. Engem ez a feature absz. nem érdekel. Így nem is pazarlok rá több karaktert.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 13 2011 01:54pm
Quote (ecneB @ 13 Dec 2011 20:18)
Sajnos még nagyon szoknom kell a telefonomat is. Zavar, hogy nincs fizikai kiterjedésük.. Ráadásul elég vaskosak az ujjaim, úgyhogy még plusszban ez is megnehezíti a dolgomat.

Tényleg csak olvasnivalóra toltam be a cikket. Engem ez a feature absz. nem érdekel. Így nem is pazarlok rá több karaktert.


kapcsold be a rezgésvisszajelzőt. kb~ 1/8secre beremeg a telefon, amikor nyomsz egy gombot. az már ad egy kis fizikai érzetet
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 13 2011 02:09pm
Quote (fahrii @ Dec 13 2011 07:20pm)
Mindkettőre 2.3.? droid van szal ebben a tekintetben ugyan az.


de ha főzött romot szeretnék rakni a plusra, akkor használhatom azt ami sgsen mükszik?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 13 2011 02:11pm
Quote (Aston @ Dec 13 2011 07:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=g0qARDGJj1w

na ez mekkora állatság
baromi jól néz ki, de nem hiszem el, h lehetne vele pl. codozni vagy játszani : D
egyszer szívesen tesztelném pár hétig
meg tökre érdekelne, hogy ha pl. áttetsző üveglapra rakom, akkor is veszi-e a jelet :huh:


Kipróbáltam az asztalon való gépelést ... kicsit fura . Persze tudom, hogy szokni kéne rendszert egy picit, amíg nem hiányozna a lenyomott gomb visszacsatolása, de annyira nem sóvárgom érte.
Quote (ecneB @ Dec 13 2011 07:43pm)


Valami olyasmit olvastam, hogy az apple iphone5-öt szeretett volna kihozni, de talán Steve Jobs megvétózta a dolgot, gyorsan elő kellett állni egy mentőtervvel, ami egy hardwaresen felturbózott 4s alakjában született meg és ebbe rakták bele a Sirit, ami még nem volt kész, csak kellett, hogy valami újdonság is legyen...

Egyébként külföldön én is meglepődtem mikor használni akartam (így szoktam indítani a zenelejátszást, természetesen azért, mert kurva faszrázós, amikor sétálva csak ennyit mondok, hogy play podcast) és nem tudtam. Akkor jöttem rá, hogy wifi/3g kell hozzá. Plusz az is szívás, hogy sok szolgáltatás nem elérhető ezzel kapcsolatban: például nem tudom megkeresni a legközelebbi ATM-et. Megérti, hogy mit akarok, de szól, hogy "I can't look for places in Hungary". Viszont az időjárást simán megmondta (nem csak kiírta, hanem el is mondta szóban).

Szerintem azt kéne orvosolni, hogy megértse a névjegyzékben szereplő neveket és működjön a call Csaba és ne bűvészkedéssel kelljen rájönni, hogy call xaba utasítást érti csak. Azt viszont pöccre. Gondolom -de nem értek hozzá- ez nem is lenne annyira nehéz megoldani, pláne, hogy fonetikus nyelv a magyar.

Amúgy kurva jó az okostelefon. A busz ferihegyről lerakott éjfélkor, kispest valami elhagyatott környékén és a built in googlemaps 20 másodperc alatt megmondta, hogy 4 perc múlva az út túloldaláról indul egy busz, amivel hazajutok.

Quote (Saenchai @ Dec 13 2011 07:44pm)
valahol azt olvastam elég kezdetleges még, és nem éri meg használni


én is ezen gondolkoztam, hogy milyen hibaszázalékkal dolgozik...

This post was edited by beni on Dec 13 2011 02:12pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122123124125126660Next
Add Reply New Topic New Poll