d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11221231241251264303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 2 2011 01:21pm
Quote (N4aBz @ Jun 2 2011 07:18pm)
oké nem.


jara már online
igyekeznék.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2011 02:46pm
jó ez a játék.
talán ha nyáron ha lesz időm visszalátogató vendég leszek ebbe a topicba

This post was edited by jarabekg on Jun 2 2011 02:58pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 2 2011 03:07pm
Quote (Smat @ 2 Jun 2011 20:28)
Nem az a bajom hogy tankolni kell, mert szeretek, hanem az hogy szinte az összes gameban azért vesztettünk mert nem volt tankunk + feedeltek.
Cho 1 useless szar, az is fog maradni. Hasonló szintű... okj. Akkor ezzel azt mondod hogy mivel én első rankedomon 6/12-t csináltam, ezért feederekkel fog összerakni... FASZA.
Azt hiszem ebből delete lesz ha ez nem változik.


akkor legyél te tank, az is elég fogyatékos hozzáálás, hogy te csak carryvel játszol
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 2 2011 03:22pm
na jön vki még játszani?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 2 2011 03:23pm
en mingyart Bolcsesz az accom eun
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2011 03:35pm
Quote (zsansaccount @ Jun 2 2011 10:22pm)
na jön vki még játszani?


húhú de egy utolsót

:(

This post was edited by jarabekg on Jun 2 2011 03:39pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 2 2011 05:55pm
Quote (jarabekg @ 2 Jun 2011 23:35)
húhú de egy utolsót

:(


majd hnap a vizsgád után :D
mindenki lefeküdt aludni már, mi? :c
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2011 12:49am
Quote (jarabekg @ Jun 2 2011 08:46pm)
jó ez a játék.
talán ha nyáron ha lesz időm visszalátogató vendég leszek ebbe a topicba


Quote (zsansaccount @ Jun 2 2011 11:55pm)
majd hnap a vizsgád után :D
mindenki lefeküdt aludni már, mi? :c


jó volt srácok:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 3 2011 04:07am
Quote (Ad4mz @ 2 Jun 2011 21:07)
akkor legyél te tank, az is elég fogyatékos hozzáálás, hogy te csak carryvel játszol


Jó de az se mindig jó hogy én tankolok. :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 3 2011 04:41am
iso game ! eve 3k-s?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11221231241251264303Next
Add Reply New Topic New Poll