Quote (Smat @ 2 Jun 2011 20:28)
Nem az a bajom hogy tankolni kell, mert szeretek, hanem az hogy szinte az összes gameban azért vesztettünk mert nem volt tankunk + feedeltek.
Cho 1 useless szar, az is fog maradni. Hasonló szintű... okj. Akkor ezzel azt mondod hogy mivel én első rankedomon 6/12-t csináltam, ezért feederekkel fog összerakni... FASZA.
Azt hiszem ebből delete lesz ha ez nem változik.
akkor legyél te tank, az is elég fogyatékos hozzáálás, hogy te csak carryvel játszol