d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1122123124125126440Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 01:45pm


na csináltam 1-et saját stockal ugyanazon tut alapjan
sztem kicsit kitöltettlen köszönhetöen h kevesebb cucc volt alapbol a háttérbe
(ofc ez csak gyakorlás)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 22 2010 01:59pm
Quote (chickenbone @ 22 Sep 2010 21:10)
a mi? : d
azokkal nem sokat baszkodtam csak huzogattam ideoda amig vmi egész jo (sztem) nem jott ki




ilyenkor jövök rá, hogy csak használni tudom ezeket a cuccokat, de elmagyarázni nem
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 22 2010 02:01pm
Quote (Ad4mz @ Sep 22 2010 09:59pm)
http://www.photoshopessentials.com/images/photo-effects/photoshop-sunset/gradient-map-dialog-box.gif

ilyenkor jövök rá, hogy csak használni tudom ezeket a cuccokat, de elmagyarázni nem


ilyet pl nem is hasznaltam :d
mert nem tudtam/tudom h h kell - mire jo

This post was edited by chickenbone on Sep 22 2010 02:02pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 22 2010 02:32pm
Quote (chickenbone @ 22 Sep 2010 21:45)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/balba.jpg

na csináltam 1-et saját stockal ugyanazon tut alapjan
sztem kicsit kitöltettlen köszönhetöen h kevesebb cucc volt alapbol a háttérbe
(ofc ez csak gyakorlás)


ez kurvajó lett ^^
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2010 12:46am
Quote (chickenbone @ Sep 22 2010 07:45pm)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/balba.jpg

na csináltam 1-et saját stockal ugyanazon tut alapjan
sztem kicsit kitöltettlen köszönhetöen h kevesebb cucc volt alapbol a háttérbe
(ofc ez csak gyakorlás)


gieb tutorial
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 23 2010 03:39am







fire effect tuts pls
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 23 2010 04:23am
valaki csinálna nekem egy siget? :x
legyen rajta egy smiley és egy halálfej
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 23 2010 04:34am
Quote (dunaicapa @ Sep 23 2010 10:23am)
valaki csinálna nekem egy siget? :x
legyen rajta egy smiley és egy halálfej


Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 23 2010 04:59am
Quote (Handryx @ 23 Sep 2010 11:34)
http://img39.imageshack.us/img39/2361/capaij.jpg


imádlak
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Sep 23 2010 05:33am
Quote (Handryx @ 23 Sep 2010 10:34)
http://img39.imageshack.us/img39/2361/capaij.jpg


de csillag nem kellett volna rá :D

ez mekkora...mikor megláttam... szakadok...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122123124125126440Next
Closed New Topic New Poll