Quote (Rawen @ Jan 28 2012 09:03pm)
Mégis megnéztem a The Walking Dead 2 seasonjét...egész tűrhető,habár számomra köze nincs ahhoz amennyire oda vannak érte.Ami nagyon zavart végig az az,hogy ha rajta térdeltek a zombie mellkasán és úgy verték szanaszéjjel a fejét akkor sem volt rajtuk egy csepp vér sem,azért ez eléggé gáz egy ilyen szintű sorozatnál,nekem legalábbis igénytelenségnek tűnik.
az évedzáró rész azért eléggé adta