d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1122123124125126341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 16 2009 02:25am
Quote (Calypsol @ Thu, 16 Apr 2009, 07:00)
rbf die miatti rinyálást félreérted. Az a bajunk, hogy rbf akkor is elsül, amikor 1 hp-n visszaváltozik a dudu. Elég gyorsan át tud változni megint, utána ha le is kapom, az az rbf szerint 3 die, tehát 3 psn novát kapok. Ez nekem tuti 1 hp.


viszont dudu elég nehéz kari foleg ha pl soso ellen megy, és minden castnak van skillje olni dudu-t messzirol biztonságosan. én nem csinálnék ebbol problémát. de meg is beszéltuk ezt már csak inni kéne rá egy sort hogy szentesitsuk... :cheers:
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 16 2009 04:22am
Valaki dujel?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 04:26am
Quote (Calypsol @ Thu, 16 Apr 2009, 12:22)
Valaki dujel?


pont most leptem fel bnetre...
tegnap mekkora aramszünet volt este :wacko:
Reggel 8-ig nem volt áram

Én jövök
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 16 2009 04:26am
Quote (Calypsol @ Thu, Apr 16 2009, 12:22pm)
Valaki dujel?


game?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 04:30am
Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 22:19)
krisz eladod eth oathot ?


bocsi, de csak egyben adom el az egész palat, cuccokat róla nem :\

Quote (hun_jozef @ Wed, 15 Apr 2009, 22:41)
3/56 lp anyánál :(
megvegyem? :D


yy, remélem lvl 9es már használhatja


Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Apr 16 2009 04:45am
illetve baresz game-je...

00100/001

This post was edited by Calypsol on Apr 16 2009 04:48am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 16 2009 05:50am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30329373&f=123

Most már tényleg eladom és visszamegyek LS-ezni, ha már ilyen jó guildem van :)

300 fg a BIN a teljes felszerelésre ( még cubet is kapsz hozza! )
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 16 2009 05:57am
Quote (Klontar @ Thu, 16 Apr 2009, 11:50)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30329373&f=123

Most már tényleg eladom és visszamegyek LS-ezni, ha már ilyen jó guildem van :)

300 fg a BIN a teljes felszerelésre ( még cubet is kapsz hozza! )


Elmész a sunyiba. Nemár!

/e
2 tag: beni, Klontar

BENIIIIIIIII!!! Van már amud? Kell 3 ele 99 life?

This post was edited by Oberon_os on Apr 16 2009 05:58am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 16 2009 05:59am
Quote (Oberon_os @ Thu, Apr 16 2009, 01:57pm)
Elmész a sunyiba. Nemár!

/e
2 tag: beni, Klontar

BENIIIIIIIII!!! Van már amud? Kell 3 ele 99 life?


gyere inkább tvtzni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2009 06:00am
Quote (Klontar @ Thu, Apr 16 2009, 12:50pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30329373&f=123

Most már tényleg eladom és visszamegyek LS-ezni, ha már ilyen jó guildem van :)

300 fg a BIN a teljes felszerelésre ( még cubet is kapsz hozza! )


300 fg miatt nem érdemes eldobni a duel karid :(


Quote (Oberon_os @ Thu, Apr 16 2009, 12:57pm)
Elmész a sunyiba. Nemár!

/e
2 tag: beni, Klontar

BENIIIIIIIII!!! Van már amud? Kell 3 ele 99 life?


Elvileg inURFace árulja ptdk cuccait és aközött van 3 ele 94 life amu. De holnapig nem jutok d2höz úgysem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1122123124125126341Next
Add Reply New Topic New Poll