d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11221231241251261650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 9 2009 08:51am
Quote (A122 @ Sun, 9 Aug 2009, 16:50)
mi a vege?


Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 9 2009 08:59am
Quote (Ad4mz @ Sun, 9 Aug 2009, 15:51)
http://forums.d2jsp.org/images/chat.gif


asszed kemeny vagy!!!!



(bocs ittam)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 9 2009 09:01am
Quote (A122 @ Sun, 9 Aug 2009, 16:59)
asszed kemeny vagy!!!!



(bocs ittam)


észrevettem ^^
csak nem akarom, hogy itt lelőjjék a poént én is meg akarom még nézni

This post was edited by Ad4mz on Aug 9 2009 09:01am
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Aug 10 2009 03:57am
Quote (Ad4mz @ Sun, 9 Aug 2009, 17:01)
észrevettem ^^
csak nem akarom, hogy itt lelőjjék a poént én is meg akarom még nézni


amúgy jó volt a Charlie és a csokigyár, köszi az ötletet :)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 12 2009 09:20am
Engedj be! - Let The Right One In!

Stockholm fagyos és meglehetősen nyomorúságos külvárosában járunk, valamikor a nyolcvanas évek elején. Hősünk, Oskar Eriksson teljesen átlagos, ám magányos 12 éves kisfiú. Próbálja ép bőrrel megúszni, hogy osztálytársai állandó jelleggel terrorizálják. Otthon - ahol édesanyjával kettesben élnek - titkon sorozatgyilkosokról szóló újságkivágásokat és más hasonló dolgokat gyűjt. Egy nap egy fán, nem messze Oskarék házától egy rituálisan meggyilkolt fiú holttestére bukkannak. Oskar eközben megismerkedik Elivel, aki a szomszéd lakásba költözött egy idősebb férfival - akiről a néző hamarosan azt feltételezheti, hogy az apja. A kis Eli ugyanolyan magányos, mint Oskar, így hamar barátságot kötnek.

nehéz lenne besorolni bármilyen kategóriába, mivel elég sok elem megtalálható benne (vámpíros story - horror - dráma - szerelmi szál)

nekem nagyon tetszett, aki szereti a nyomasztó drámákat annak ajánlom, elég erős film...

This post was edited by Nerz8 on Aug 12 2009 09:20am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 12 2009 09:21am
Quote (Nerz8 @ Wed, Aug 12 2009, 05:20pm)
Engedj be! - Let The Right One In!

Stockholm fagyos és meglehetősen nyomorúságos külvárosában járunk, valamikor a nyolcvanas évek elején. Hősünk, Oskar Eriksson teljesen átlagos, ám magányos 12 éves kisfiú. Próbálja ép bőrrel megúszni, hogy osztálytársai állandó jelleggel terrorizálják. Otthon - ahol édesanyjával kettesben élnek - titkon sorozatgyilkosokról szóló újságkivágásokat és más hasonló dolgokat gyűjt. Egy nap egy fán, nem messze Oskarék házától egy rituálisan meggyilkolt fiú holttestére bukkannak. Oskar eközben megismerkedik Elivel, aki a szomszéd lakásba költözött egy idősebb férfival - akiről a néző hamarosan azt feltételezheti, hogy az apja. A kis Eli ugyanolyan magányos, mint Oskar, így hamar barátságot kötnek.

nehéz lenne besorolni bármilyen kategóriába, mivel elég sok elem megtalálható benne (vámpíros story - horror - dráma - szerelmi szál)

nekem nagyon tetszett, aki szereti a nyomasztó drámákat annak ajánlom, elég erős film...


lol fél éve megígértem beninek,hogy megcsekkolom,de még most se néztem meg :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 12 2009 09:22am
Quote (Saenchai @ Wed, 12 Aug 2009, 16:21)
lol fél éve megígértem beninek,hogy megcsekkolom,de még most se néztem meg :(


mindenképp nézd meg, nem egy hétköznapi film.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 12 2009 09:25am
Quote (Nerz8 @ Wed, Aug 12 2009, 05:22pm)
mindenképp nézd meg, nem egy hétköznapi film.


kk
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 12 2009 09:32am
Quote (pocahontas @ Mon, 10 Aug 2009, 11:57)
amúgy jó volt a Charlie és a csokigyár, köszi az ötletet :)


szivcsi :)
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 12 2009 09:34am
Quote (Ad4mz @ Sun, 9 Aug 2009, 15:21)
kocka trilógia

jó nagy szar
az elsőben még van fantázia meg még újdonságként hat
a második nagyon uncsi (a film 3/4ében nem történik semmi csak mászkálnak és beszélgetnek a kvantumfizikáról)
a harmadik meg nc


sajnos én is megnéztem..

btw aki még nem látta a Parfüm c. filmet, ne is nézze meg.

This post was edited by hedgehogsword on Aug 12 2009 09:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11221231241251261650Next
Add Reply New Topic New Poll