d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11221231241251264114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,331.00
Jul 5 2008 12:44pm
kiváncsi leszek mit basznak majd el benne a fejlesztők smile.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 5 2008 12:45pm
Quote (Anarkin @ Sat, 5 Jul 2008, 20:44)
Mert ez a tied ?


azért mert ez legalább érdekes topic nem ugy mint a többi
(najo még az 1v1 ami érdekel de a többi kb /care)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2008 12:47pm
Quote (Floodban @ Sat, 5 Jul 2008, 20:45)
azért mert ez legalább érdekes topic nem ugy mint a többi
(najo még az 1v1 ami érdekel de a többi kb /care)


Ez a topic maga a jövő (rofl.gif), szóval tényleg tisztán kéne tartani !
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Jul 5 2008 12:48pm
Quote (Anarkin @ Sat, 5 Jul 2008, 20:47)
Ez a topic maga a jövő (rofl.gif), szóval tényleg tisztán kéne tartani !


plus uno tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Jul 5 2008 12:49pm
Quote (HuNooB @ Sat, 5 Jul 2008, 19:48)
plus uno tongue.gif tongue.gif tongue.gif


1234 post!!!!
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,331.00
Jul 5 2008 12:49pm
télleg ha megjelenik a diablo 3 akkor annak is lesz külön jsp fórumos része
amugy én inkább maradok a diablo 2nél legalább nem akad game közben:P
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 5 2008 12:50pm
Quote (Rollg @ Sat, 5 Jul 2008, 20:49)
télleg ha megjelenik a diablo 3 akkor annak is lesz külön jsp fórumos része
amugy én inkább maradok a diablo 2nél legalább nem akad game közben:P


Orly ?

http://forums.d2jsp.org/index.php?c=5


This post was edited by Anarkin on Jul 5 2008 12:52pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 5 2008 12:50pm
Quote (Fuxy0415 @ Sat, 5 Jul 2008, 20:49)
1234 post!!!!
http://i29.tinypic.com/2h4gndf.png


sry but already posted
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 5 2008 12:50pm
Quote (Rollg @ Sat, 5 Jul 2008, 18:49)
télleg ha megjelenik a diablo 3 akkor annak is lesz külön jsp fórumos része
amugy én inkább maradok a diablo 2nél legalább nem akad game közben:P


MÁR van külön jsp része ^^
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,331.00
Jul 5 2008 12:51pm
Quote (Baleee @ Sat, Jul 5 2008, 06:50pm)
MÁR van külön jsp része ^^


lol meg is nézem amugy a link nem mükszik amit Anarkin tett be
Go Back To Magyar Topic List
Prev11221231241251264114Next
Closed New Topic New Poll