☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
122
123
124
125
126
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 538140
Replies: 41134
Track Topic
Rollg
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,331.00
#1231
Jul 5 2008 12:44pm
kiváncsi leszek mit basznak majd el benne a fejlesztők
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1232
Jul 5 2008 12:45pm
Quote (Anarkin @ Sat, 5 Jul 2008, 20:44)
Mert ez a tied ?
azért mert ez legalább érdekes topic nem ugy mint a többi
(najo még az 1v1 ami érdekel de a többi kb /care)
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1233
Jul 5 2008 12:47pm
Quote (Floodban @ Sat, 5 Jul 2008, 20:45)
azért mert ez legalább érdekes topic nem ugy mint a többi
(najo még az 1v1 ami érdekel de a többi kb /care)
Ez a topic maga a jövő (
), szóval tényleg tisztán kéne tartani !
HuNooB
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold
:
50.00
#1234
Jul 5 2008 12:48pm
Quote (Anarkin @ Sat, 5 Jul 2008, 20:47)
Ez a topic maga a jövő (
), szóval tényleg tisztán kéne tartani !
plus uno
Fuxy0415
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold
:
10.49
#1235
Jul 5 2008 12:49pm
Quote (HuNooB @ Sat, 5 Jul 2008, 19:48)
plus uno
1234 post!!!!
Rollg
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,331.00
#1236
Jul 5 2008 12:49pm
télleg ha megjelenik a diablo 3 akkor annak is lesz külön jsp fórumos része
amugy én inkább maradok a diablo 2nél legalább nem akad game közben:P
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1237
Jul 5 2008 12:50pm
Quote (Rollg @ Sat, 5 Jul 2008, 20:49)
télleg ha megjelenik a diablo 3 akkor annak is lesz külön jsp fórumos része
amugy én inkább maradok a diablo 2nél legalább nem akad game közben:P
Orly ?
http://forums.d2jsp.org/index.php?c=5
This post was edited by Anarkin on Jul 5 2008 12:52pm
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#1238
Jul 5 2008 12:50pm
Quote (Fuxy0415 @ Sat, 5 Jul 2008, 20:49)
1234 post!!!!
http://i29.tinypic.com/2h4gndf.png
sry but already posted
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#1239
Jul 5 2008 12:50pm
Quote (Rollg @ Sat, 5 Jul 2008, 18:49)
télleg ha megjelenik a diablo 3 akkor annak is lesz külön jsp fórumos része
amugy én inkább maradok a diablo 2nél legalább nem akad game közben:P
MÁR van külön jsp része ^^
Rollg
Member
Posts: 1,041
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,331.00
#1240
Jul 5 2008 12:51pm
Quote (Baleee @ Sat, Jul 5 2008, 06:50pm)
MÁR van külön jsp része ^^
lol meg is nézem amugy a link nem mükszik amit Anarkin tett be
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
122
123
124
125
126
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact