Quote (Brook212 @ Wed, Jul 8 2009, 05:22pm)
kopek66 szerintem megérné olvasni vagy esetleg az animét nézni igaz hogy 408 része van eddig és még csak a történet felénél járnak , sokan azért nem kezdik el mert tul hosszú, másik meg a gyerek aki irta hogy bleach >all az egyáltalán nem igaz XD nem tudom hogy lehetne bleach >all ha teli van fillerrel harc közepére filler XD stb... és ez a mostani részek meg speciál féleségek a manga coverekből ~~
olvasom, csak felbasz az ideg amikor kicenzurázzák a vért mert egy gyerekrajzfilmet akarnak belőle csinálni v amikor benyomnak fight közben egy fillért, legalább akkor tennék amikor el tudnának kalandozni másik írányba és nem kéne félbeszakítani egy történetet ..........
pl bounto fillér jól volt megcsinálva mert nem akkor kezdték el amikor elkezdett harcolni Byakuya meg Ichigo , hanem megvárták míg aza történet befejeződött